Ed Hardy

Prekės ženklą „Ed Hardy“, pavadintą tatuiruočių krikštatėvio Don Ed Hardy garbei, sukūrė ir 2004 m. pasauliui pristatė žymus ir charizmatiškas dizaineris Christian Audigier, kuris garsėja neįtikėtina naujų mados krypčių nuojauta. Dėka Christian Audigier per trumpą laiką prekės ženklas „Ed Hardy“ nepaprastai išpopuliarėjo, daugelis žvaigždžių, žinomų sportininkų, aktorių, dainininkų susižavėjo „Ed Hardy“. Žymus dizaineris Don Ed Hardy gimė Prancūzijoje. Dizainerio karjerą jis pradėjo būdamas 14 metų ir pirmąją kolekciją sukūrė prekės ženklui „MacKeen Jeans“. Tuo metu jo įkvėpimo šaltiniu tapo mylimiausia jo grupė „Rolling Stones“. Nepaisant jauno amžiaus Christian Audigier pagrindines kolekcijas „MacKeen Jeans“ kurdavo be kitų pagalbos. „Aš prisimenu keliones. Tokijas, Paryžius ir galiausiai Niujorkas, kuris man ypatingai įsiminė ir aš nusprendžiau grįžti į Niujorką bei pradėti savo veiklą“, – teigė Audigier. Jis kūrė tokiems prekės ženklams kaip „Guess“, „Fiorucci“, „Bisou Bisou“, „Levi’s“, „Diesel“ ir kt. Netrukus žiniasklaida dizainerį Christian Audigier praminė naujuoju „džinsų karaliumi“. Nepaisant pasisekimo Niujorke, dizaineris vis dėl to nusprendė viską mesti ir išvykti. Vieną žiemos vakarą žiūrėdamas televizorių susidomėjo pasakojimu apie nepaprasto grožio Bali salą ir įsigeidė ją pamatyti. Apsigyvenęs Bali saloje jis toliau kūrė, bet vieną dieną sugrįžo į JAV. Tik dabar pasirinko ne Niujorką, o Los Andželą. „Los Andželas tapo nauju išbandymu man“, – teigia dizaineris. Būtent čia jis nusprendė kartu su „tatuiruočių karaliumi“ Don Ed Hardy užsiimti nauja veikla. „Don Ed Hardy yra geriausias ir man labai norėjosi padirbėti su legenda“, – paaiškino apie savo sprendimą dizaineris. Iki susitikimo su dizaineriu Christian Audigier tatuiruočių meistras Don Ed Hardy neturėjo savo prekės ženklo ir net svajoti nesvajojo, kad per keletą metų jo vardo prekės ženklas taps toks populiarus. Pasak Christian Audigier sėkmė slypi bendradarbiavime, būtina turėti partnerį, nes vienam labai sunku pasiekti aukštumas mados pasaulyje. „Man pasisekė, kad sutikau Don Ed Hardy, manau, kad ir jis yra patenkintas mūsų bendru darbu“, – teigia dizaineris. Pirmieji Ed Hardy kvepalai pasirodė 2008 – aisiais, tais pačiais metais pasaulį išvydo ir antrieji kvepalai „Love and Luck“.

Ed Hardy Love & Luck Eau de Toilette

Meilė ir sėkmė. Nepaaiškinamos aukštesnės jėgos ir nenuspėjama fortūna. Įvykiai mūsų gyvenime, kurie verčia sušukti: „Man sekasi”. Kvapas Love & Luck tik dar kartą patvirtina, jog ne viską mes kontroliuojame ir kiek daug priklauso nuo fortūnos. Rytietiško tatuiruočių meno ir ryškaus Tokijo naktinio gyvenimo įkvėptas charizmatiško dizainerio Christiano Audigerio išskirtinis kūrinys vyrams Love & Luck dar kartą primena, jog gyvenimas yra pats azartiškiausias žaidimas iš visų. Lieka tik sužaisti: „gerbiami ponai darykite savo statymus, mes pradedame žaidimą…”

Sudedamosios dalys

Bergamotės, apelsinai, mandarinai, kardamonas, kiečiai, šalavijai, kiparisai, žibuoklės, muskusas, kedras, kvapieji auksabarzdžiai, kvapieji agarmedžiai.

Kvapas

Ryškus, dinamiškas, šiuolaikiškas.

Ed Hardy Eau de Toilette

Aromatas Ed Hardy tarsi primena tatuiruotę medžio kamiene, simbolizuojančią gėlių puokštę. Įkvėptas tatuiruočių meno garsus dizaineris Christiano Audigerio, išsiskiriantis charizmatiška asmenybe, sukūrė šį nepaprastą ir ekspresyvų kvapą vyrams, kurio buteliuko išskirtinis dizainas pribloškia „crayzy-punk” stiliumi ir tigrais, tarsi nužengusiais iš tatuiruotės. Ed Hardy – tai aromatas kuriame ypač ryškiai juntami citrusiniai vaisiai ir mėtos.

Sudedamosios dalys

Bergamotės, mandarinai, šalavijai, mėtos, tujos, muskusas, sekvojos, ambra.

Kvapas

Išskirtinis, ekspresyvus, žadinantis jausmus.

Views All Time
Views All Time
1831
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!