Dunhill Desire Blue Men Eau de Toilette

Savitas, žadinantis geismą ir viliojantis Desire Blue aromatas stebina nepaprastu kvapų deriniu. Sukurtas vyrui, kuris nuolat išlieka nepriklausomas, nepaiso apribojimų, vertina laisvę ir vadovaujasi taisykle: „dirba, kad gyventų, o ne gyvena, kad dirbtų”.

Sudedamosios dalys

Ličiai, mandarinai, lotosai, bergamotės, apelsinai, juodoji dalbergija, tongapupės, ambra, muskusas, benzoinis stirakas.

Kvapas

Gaivus, harmoningas, prašmatnus.

Dunhill Fresh Eau de Toilette

Meilę gyvenimui, trykštančią energiją, laisvę, vyriškumą – visa tai įkūnija nepaprastas Fresh aromatas. Jaudinamai gaivus kvapas. Tarsi šuolis į tyrą kalnų ežerą, apsuptą pasakiško peizažo. Sukurtas vyrui, turinčiam įgimtą charizmą ir niekada neprarandančiam savitvardos, net ir sudėtingiausiose situacijose. Vyrui, kuris žengia per gyvenimą su tikru pasitikėjimu ir visada lydimas sėkmės.

Sudedamosios dalys

Bazilikas, frezijos, žalumynai, našlaitės, vilkdalgiai, kedras, ambra, kumarinas.

Kvapas

Gaivus, harmoningas, išlaisvinantis.

Dunhill Man Eau de Toilette

Tai Dunhill kvapas šių laikų džentelmenui. Tikrojo vyriškumo atspindys. Sukurtas nepaprasto žavesio vyrui, šių laikų džentelmenui, kuris puikiai žino tikrąsias gyvenimo vertybes. Moterys trokšta jo draugijos, o vyrai siekia būti panašūs į jį. Stiprus ir jausmingas, ramus ir išlaikytas, jis puikiai jaučiasi ir žavi aplinkinius tiek vilkėdamas kostiumą, tiek ir mėgstamus džinsus.

Sudedamosios dalys

Levandos, kvapusis šalavijas, snapučiai, citrinos, gvazdikai, vilkdalgiai, jazminai, kedras, rožės, oda, santalai, tongapupės, muskusas, sodinės briedragės, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas

Nepaprastai elegantiškas, subtiliai seksualus.

Dunhill Pure Eau de Toilette

Drąsus, energijos teikiantis kvapas Pure įkūnija gyvenimą pačiame jėgų žydėjime. Sukurtas vyrui, kurio stiprybė – tai ironiškas žvilgsnis į gyvenimą, o jo šelmiška šypsena tik patvirtina, kad jis mėgaujasi tuo, ką pasiekė, ir žengia per gyvenimą lydimas sėkmės.

Sudedamosios dalys

Lotosų lapai, baltieji pipirai, kardamonas, vilkdalgiai.

Kvapas

Gaivus, įkvepiantis, teikiantis energijos ir kartu jausmingas.

Views All Time
Views All Time
2142
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!