Nina Ricci

Mados namai Nina Ricci buvo įkurti 1932 m. Tik sūnaus ryžtas, atkaklumas ir paskatinimas įkvėpė Nina Ricci pasiryžti avantiūrai ir atidaryti aukštosios mados namus. Pirmieji drabužių pristatymai atnešė šeimyniniam duetui sėkmę. Tai, jog Nina Ricci puikiai žinojo savo klientų norus, išmanė, kaip atskleisti ir pabrėžti kiekvieno kliento individualumą, padėjo kompanijai pakilti į viršūnę ir atsidurti šalia kitų garsių prancūzų drabužių gamintojų. Pasaulinė šlovė Nina Ricci mados namus aplankė tuomet, kai buvo išleisti pirmieji kvepalai „Coeur-Joie”. Šiek tiek vėliau pristatyti kvepalai „L’air du Temps” atnešė ne tik šlovę, bet ir finansinę sėkmę. Populiarumas šių stebuklingų kvepalų, kuriuos, kaip pasakojama, dizainerės sūnus sukūrė mylimajai, nemažėja ir iki šių dienų. Jie iš tiesų dvelkia tų laikų dvasia, kai du menininkai kūrė šedevrus: dizainerė Nina Ricci, turinti nepriekaištingą skonį, ir jos sūnus, aistringai mylintis gyvenimą.

Nina Ricci L’Air du Temps Eau de Toilette

1948 m. mados namų NINA RICCI sukurti kvepalai L’air Du Temps keri rafinuotu švelniu gėlių kvapu. Nesenstantis L’air Du Temps kvapas simbolizuoja moters idealą. Skirti kvėpintis vakare.

Sudedamosios dalys
Bergamotės, gardenijos, jazminai, vilkdalgiai, muskusas, rožės, gvazdikai, santalai.

Kvapas
Vakarinis, rafinuotas, gėlių.

Nina Ricci Deci Dela Eau de Toilette

Ryškaus medienos ir samanų kvapo kvepalus Deci-Dela mados namai NINA RICCI pristatė 1994 metais. Deci-Dela sukurti kvėpintis dieną.

Sudedamosios dalys
Kedrai, sodinės briedragės, riešutai, melionai, avietės, abrikosai.

Kvapas
Dieninis, ryškus, medienos.

Nina Ricci Nina Eau de Toilette

Mados namai NINA RICCI kvepalus Nina pristatė 1987 metais. Nina žavi sodriu gėlių, vaisių ir medienos kvapu.

Sudedamosios dalys
Citrusų minkštimas, kalabrinės citrinos, žaliosios citrinos, obuoliai, cukruje kepinti riešutai, vanilė, bijūnų žiedlapiai, obelų mediena, baltieji kedrai, muskusas.

Kvapas
Ryškus, gėlių, vaisių, medienos.

Nina Ricci Premier Jour Eau de Parfum

2001-aisiais mados namų NINA RICCI sukurti Premier Jour – tai kvepalai, skirti savimi pasitikinčiai rafinuotai moteriai. Moteriai, kuri atskleidžia subtiliausius geismą žadinančio moteriškumo atspalvius. Švelnus ir gaivus Premier Jour kvapas išryškina juo kvepiančios moters rafinuotumą, eleganciją ir moteriškumą.

Sudedamosios dalys
Mandarinai, gardenijos, vanilė, migdolai, muskusas, santalai.

Kvapas
Gaivus, švelnus, žadinantis geismą.

Nina Ricci Love in Paris Eau de Parfum

Įsimylėjusi moteris ir Paryžius, pats romantiškiausias miestas, įkvėpė sukurti Nina Ricci kvapą Love in Paris. Tai aromatas, kuris vėl pažadins prisiminimus apie meilę iš pirmo žvilgsnio, svajones ir šiltus jausmus. Kvapas Love in Paris tarsi gėlių melodija ir romantiškas takas tarp svajonių ir realybės.

Sudedamosios dalys
Žvaigždanyžiai, bergamotės, rožės, bijūnai, vanilė, kedras.

Kvapas
Romantiškas, žadinantis jausmus.

Views All Time
Views All Time
2206
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!