Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor gimė 1932 m. Londone. Debiutavusi scenoje vos dešimties metų, ji išgyveno smegenų auglį, alkoholio priklausomybę, Vatikano pyktį ir aštuonias santuokas. „Gyventi su Elizabeth Taylor, tai tas pats, kaip gyventi su uraganu”, – sakė vienas iš jos buvusių vyrų. Ji suvaidino daug vaidmenų kine, vieni iš jų kino juostose: „Kleopatra”, „Komediantai”, „Kas bijo Virginijos Vulf”, ir buvo įvertinta dviem Oskarais. Elizabeth Taylor garsėja savo aistra greit įsimylėti ir dažnai keisti meilužius. Galima teigti, kad jai gyvenime deimantai daug svarbiau nei vyrai, kurie netrukus suprasdavo, kad kelias į Elizabeth Taylor širdį smaragdais ir deimantais grįstas. Iš aštuonių santuokų Elizabeth turi 4 vaikus. „Aš visada svajojau apie didelę šeimą. Vaikai – tai geriausia paguoda. Noriu prisipažinti, aš niekada nesijaučiau geriau, kaip tuomet, kai laukiausi”, – teigė žymi aktorė. Elizabeth Taylor sukurti kvepalai tokie pat ryškūs kaip ir ji pati. Patikėkit, tai kvepalai, kurie paliks neišdildomus įspūdžius kaip ir Elizabeth Taylor sukurti vaidmenys kine.

Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Eau de Toilette

Kvepalus Diamonds and Rubies mados namai Elizabeth Taylor pristatė 1993 metais. Itin naujoviško gėlių ir rytietiško kvapo Elizabeth Taylor kvepalai Diamonds and Rubies žadina jausmus, uždega ir spinduliuoja ypatingą moteriškumą.

Sudedamosio dalys
Persikai, lelijos, raudonosios rožės, ciklamenai, migdolai, jazminai, orchidėjos, heliotropai, kvapiosios kanangos, pakalnutės, ambra, kedras, vanilė, melsvasis stirakas, muskusas, santalai.

Kvapas
Žadinantis jausmus, tinka kvėpintis vakare.

Elizabeth Taylor Diamonds and Saphires Eau de Toilette

Gaivūs ir žavūs, gėlių kvapo Elizabeth Taylor kvepalai Diamonds and Saphires kartu šiuolaikiški ir elegantiški. Kvapą Diamonds and Saphires mados namai Elizabeth Taylor pristatė 1993 metais. Diamonds and Saphires – tai aromatas žavingoms, stiprioms ir savarankiškoms moterims.

Sudedamosios dalys
Pakalnutės, frezijos, jazminai, kvapiosios kanangos, rožės, ambra, muskusas, santalai.

Kvapas
Gaivus, romantiškas, gėlių.

Elizabeth Taylor White Diamonds Eau de Toilette

White Diamonds – turtingas ir žadinantis jausmus gėlių aromatas. Užburiantis ir „daugiabriaunis” kvapas White Diamonds – tikras brangakmenis Elizabeth Taylor parfumerijos karūnoje. White Diamonds aromatas apgaubia jausmingu gėlių dvelksmu, žaižaruojančiu tarsi spindintis ir prabangus vėrinys.

Sudedamosios dalys
Bergamotės, apelsinai, lelijos, rožės, jazminai, kvapiosios kanangos, tuberozos, narcizai, sodinės briedragės, pačiuliai, muskusas, ambra, santalai.

Kvapas
Prašmatnus, intriguojantis, romantiškas.

Views All Time
Views All Time
2083
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!