Emanuel Ungaro

Emanuelis Ungaro (Emanuel Ungaro) gimė 1933 m. Prancūzijoje. Mokytis būsimos profesijos Emanuelis Ungaro išvažiavo į Paryžių. 1956 m. jis buvo priimtas į „Cristobal Balenciaga” mados namus, kuriuose dirbo beveik šešerius metus. Dar du metus Emanuelis Ungaro praleido „Courreges” mados namuose, kol pagaliau ryžosi pradėti savarankišką veiklą ir atidaryti mados namus. Spalvos ir atspalviai – svarbiausi Emanuelio Ungaro kūrybinės veiklos išraiškos elementai. Ir jam visiškai nesvarbu, kokios mados tendencijos. Emanuel Ungaro kuria ne sukneles, o emocijas, tai ir lemia, kad jo kūriniai tokie populiarūs visame pasaulyje. Nuo pat Emanuel Ungaro mados namų įkūrimo jo klientėmis tapo Catherine Deneauve, Jacqueline Kennedy ir kt. Mados pasaulyje Emanuel Ungaro vardas yra laikomas sinonimu žodžio „nepriklausomybė”. Nicole Kidman, Angelina Jole, Uma Turman dažnai višuose vietose ir renginiuose dalyvauja vilkėdamos Emanuelio Ungaro sukurtas sukneles.

Emanuel Ungaro Apparition Eau de Parfum

Į pokylių salę įžengia moteris ir visų žvilgsniai nukrypsta į ją… Tai nepaprasta ir magiška akimirka. Kvapas Apparition, kaip ir Emanuel Ungaro suknelės, pakeičia moterį, suteikia jai žavesio ir priverčia aplinkinius atsisukti.

„Kibirkščiuojantys” ir švelnūs, gėlių ir vaisių kvepalai Apparition – tai neišdildomų įspūdžių aromatas, provokuojantys ir moteriški.

Sudedamosios dalys
Aviečių likeris, vienametės paprikos, pasifloros, rožės, pačiuliai, heliotropai.

Kvapas
Gėlių ir vaisių, romantiškas.

Views All Time
Views All Time
2091
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!