„Viva batai“

„Viva batai“ – sėkmingas batų mažmeninės prekybos tinklas. Pirmoji šio tinklo parduotuvė sostinėje buvo atidaryta prieš penkerius metus. Šiuo metu didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikia 14 „Viva batų“ parduotuvių. Sparčią parduotuvių tinklo plėtrą lėmė dėmesys klientui, planinga rinkodara bei sėkmingai parinkta vieta prekybos salonams.

Šiuo metu „Viva batų“ parduotuvėse prekiaujama daugelio garsių Europos gamintojų produkcija, kuri užsakoma prestižinėse avalynės mugėse. Mūsų pirkėjas, įsigijęs mėgstamus batus, gali išsiskirti ir jaustis patogiai.

„Viva batų“ parduotuvių tinklui batus nuolat pristato 50-70 žymių tiekėjų iš Europos ir Tolimųjų Rytų. Su pastaraisiais tiekėjais mūsų tinklas dirba be tarpininkų.

Straipsniai 1 reklama

Atrinkdami avalynės kolekcijas keliame tokius kriterijus.

Tai turi atitikti MŪSŲ PIRKĖJŲ lūkesčius
Tai turi atspindėti naujausias MADOS tendencijas
Tai turi būti MODERNIOS KLASIKINĖS mados paskutinis klyksmas!

„Viva batų“ parduotuvėse galite išsirinkti šiais Europos gamintojų prekiniais ženklais pažymėtus batus:
„Pablo Navaro“, „Berkonty“, ,„Fluchos” ir „Picolinos” (Ispanija)
„Geronea“, „Flona“, „Moss“ (Portugalija)
„Medea“, „Bel Bel“, „Tomaris”, „Wendel” ir „Wortmann” (Vokietija)
„Ronny“ ir „Garton“ (Kinija)
„Adelchi” (Italija).

Batų kolekcijos yra atnaujinamos kas 2 savaites kaskart užsakant po mažiausiai 20 naujų batų modelių. Užsakoma nedidelėmis partijomis, kad pirkėjams galėtume garantuoti tikrą, o ne tariamą išskirtinumą. Prekiaujame ne tik moteriška ir vyriška avalyne, bet ir jos priežiūros priemonėmis, taip pat – kokybiška odine galanterija. Batų kainos „Viva batų“ salonuose svyruoja nuo 100 iki 400 Lt už porą.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *