Kiekviena moteris stengiasi puoselėti savo grožį ir atrodyti gundančiai. Jos visada žino tam tikrų dalykų, kurie jas daro dar gražesnes. Bet, norėdama atrodyti kuo seksualiau, moteris dažniausiai to sieks pasitelkdama į pagalbą apatinį trikotažą.

Ar žinote, ką reiškia karštas apatinis trikotažas? Kaip jis pabrėžia moters apvalumus ar padaro ją dar patrauklesnę… Kas teisybė, tai ne melas, kiekviena moteris prieš savo mylimąjį ar meilužį nori atrodyti kuo karštesnė.

O ką reikėtų žinoti apie tokius apatinius, norint sugundyti savo išrinktąjį ar nustebinti mylimąją?

Liemenėlės ir stringai. Turbūt visi galvojate, kad tai paprasta ir nėra taip karšta. Atviros liemenėlės – štai kas karšta! Stringai – visi panašūs, bet gali būti ir skirtingi. Šiek tiek dengiantys kūną arba visai ne.

Babydoll. Šios kategorijos apatinis trikotažas gali būti labai paprastas, tačiau tuo pačiu ir labai karštas. Galima pavadinti tai naktinukais, tačiau jie labiausiai pabrėžia krūtinę, o žemiau krinta kaip laisva skraistė. Dažniausiai tai būna dviejų dalių komplektukai su stringais.

Kūno kojinės. Užsienyje seniai išpopuliarėjęs seksualus apatinis, Lietuvoje galima sakyti dar tik skinasi kelius į moterų komodas. Niekas nepaneigs, kad tai vienas seksualiausių apatinių. Tinkamai parinkus, su jomis moteris atrodys karščiau negu karštai! Ne paslaptis, kad šiek tiek pridengtas moters kūnas labiau gundo nei nuogas, o kūno kojinė 100% tai patvirtina lygiai priglusdama prie kiekvieno moters kūno išlinkimo… Rrrr…

O kur gi galima įsigyti tokio apatinio trikotažo, kad niekas nematytų ir nežinotų apie Jūsų norus, svajones, fantazijas? Juk ne visada turite drąsos pirkti atviresnį apatinį trikotažą prie svetimų akių, ką jau kalbėti apie vyrus, norinčius nustebinti savo mylimąją. Belieka internetas, vieta kur galima įsigyti viską dieną ir naktį. O juk taip norisi moterims, kad apie jas galvotų dieną ir naktį…

Visa tai galite rasti www.dienanakti.lt

Dienanakti.lt
– kad apie tave galvotų dieną ir naktį…

Views All Time
Views All Time
1835
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!