JAV rytinę pakrantę pasiekęs uraganas “Izabelė” (“Isabel”) ketvirtadienį nusinešė trijų žmonių gyvybes. Anot žiniasklaidos, Virdžinijos valstijoje per avarijas apsemtuose keliuose žuvo du vairuotojai. Šiaurės Karolinoje, atlikdamas remonto darbus, buvo mirtinai nutrenktas elektrikas.

Naktį į penktadienį dėl uragano sukeltų padarinių elektros neturėjo daugiau kaip du milijonai amerikiečių šeimų. Žalos “Izabelė” (“Isabel”) pirmiausiai pridarė Šiaurės Karolinoje ir Virdžinijoje. Čia apgadinti pastatai, kilo dideli potvyniai. Prezidentas Džordžas Bušas (George Bush) Šiaurės Karoliną jau paskelbė katastrofos regionu.

Tačiau apskritai uragano padaryti nuostoliai, anot pirmųjų duomenų, yra mažesni nei būgštauta. Konkretūs skaičiai bus paskelbti penktadienį.

“Izabelė” (“Isabel”), kaip antros kategorijos uraganas, rytinę JAV pakrantę pasiekė ketvirtadienį po pietų (vietos laiku). Jo vėjo stiprumas siekė iki 170 kilometrų per valandą. Turistų pamėgtame Outer Benkse buvo plėšiami namų stogai, ore skraidė jų nuolaužos. Po to uraganas pradėjo silpti ir nulinko šiaurės vakarų kryptimi.

Į sostinę Vašingtoną “Izabelė” (“Isabel”) atnešė smarkias liūtis. Čia elektros energijos tiekimas nutrūko 300 tūkst. šeimų. Atsargumo sumetimais, ketvirtadienį Vašingtone, taip pat kitose valstijose nedirbo žinybos, taip pat mokyklos ir universitetai. Dėl uragano ketvirtadienį atšaukta iš viso 1 tūkst. 200 skrydžių.

Views All Time
Views All Time
1614
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!