Seimo posėdžių sekretoriate jau įregistruotas rezoliucijos projektas, kuriame Lietuvos Prezidentas Rolandas Paksas raginamas nedelsiant atsistatydinti.

Šiame Seimo nario Petro Gražulio parengtame projekte Seimas neigiamai vertina R.Pakso ketinimus skirti Rusijos pilietį Jurijų Borisovą visuomeniniu patarėju, nes “toks sprendimas pažeidžia teisės normas, demokratijos principus bei elementarų padorumą”.

Rezoliucijos projekte taip pat reiškiamas susirūpinimas tuo, kad Lietuvos Prezidentas R. Paksas yra visiškai priklausomas nuo prieštaringai vertinamo Jurijaus Borisovo.

Ketvirtadienį popietiniame posėdyje Seimas ketina apsispręsti, ar įtraukti šios rezoliucijos svarstymą į Parlamento darbotvarkę.

Iki šiol R.Paksą rėmęs P.Gražulis ELTAI sakė, kad jo apsisprendimą parengti tokį projektą nulėmė R.Pakso sprendimas skirti J.Borisovą savo visuomeniniu patarėju. “Jeigu R.Paksas iš tikrųjų neskyrė J.Borisovo savo patarėju, tai jis nedelsiant turėjo viešai paneigti tokias žinias”, – mano P.Gražulis. Jis apgailestavo, kad R.Paksas reagavo tik po politinių partijų ir visuomenės sukeltos audros.

P.Gražulis teigė iki tol dvejojęs, kaip balsuoti per apkaltą. “Tačiau R. Pakso veiksmai privertė mane apsispręsti per apkaltą balsuoti už R.Pakso pašalinimą iš šalies vadovo pareigų”, – sakė jis.

Views All Time
Views All Time
1847
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!