Per apkaltą nušalinto Prezidento Rolando Pakso šalininkai, protestuodami prieš Konstitucinio Teismo sprendimą, užkirtusį kelią R. Paksui pakartotinai siekti valstybės vadovo posto, piketavo prie Konstitucinio Teismo ir kaltino teisėjus šališkumu.

“Reikia į šitą situaciją žiūrėti blaiviai, matyti jos priežastis ir pasekmes. Pasekmė – tai galutinis prezidento R. Pakso pašalinimas iš politinės arenos – tiksliau, stengimasis tai padaryti”, – antradienį tvirtino vienas iš piketuotojų, tarp kurių vyravo judėjimo “Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą” dalyviai.

Piketuotojai laikė plakatus su užrašais “Konstitucinis Teismas nuteisė Konstituciją”, “Konstitucijos ar politikų tarnas?” su Konstitucinio Teismo pirmininko Egidijaus Kūrio nuotrauka po pastaruoju užrašu.

Pasak viena akimi apakusią Temidę vaizdavusio piketo dalyvio, Konstitucinis Teismas priėmė politizuotą sprendimą. Protestuotojo nuomone, ir ankstesni su nušalintuoju Prezidentu susiję Konstitucinio Teismo sprendimai buvę politizuoti.

“Aukščiausia valstybės institucija pagal Konstituciją yra pati tauta. Manau, ji privalo reikšti savo nuomonę dėl tų sprendimų. Žiūrime į tokį Konstitucinio Teismo sprendimą su pašaipa”, – tvirtino Temidę vaidinęs Vytautu Pelakausku prisistatęs piketuotojas.

Views All Time
Views All Time
2421
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!