R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens

Po Konstitucinio Teismo nutarimo praradęs galimybes užimti valstybėje bet kokias su priesaika susijusias pareigas atstatydintasis prezidentas Rolandas Paksas nesitraukia iš politinės kovos lauko, bet neišduoda, kaip išlaikys šeimą. „Ne postas yra svarbiausias dalykas, net ne kėdė. Svarbiausias dalykas yra, kad Lietuva būtų turtingesnė, saugesnė ir patogesnė mums visiems gyvenantiems”, – sakė R. Paksas.

R. Paksas vadovaus rinkimų koalicijai, kurią sudarys Liberalų demokratų partija ir pilietinis judėjimas „Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą”. Trečiadienį apie tai pranešta Liberalų demokratų partijos būstinėje surengtoje spaudos konferencijoje.

Žurnalistų paklaustas, iš ko gyvens ir išlaikys šeimą atstatydintasis prezidentas, R. Paksas šmaikštavo: „kviesiu jus į pagalbą”.

Straipsniai 1 reklama

R. Paksas taip pat ragino Lietuvos žmones, nepaisant „visų neteisybių”, nenusivilti savo valstybe, o kartu kurti Lietuvos ateitį. „Aš nesiruošiu trauktis matydamas, kas dabar yra Lietuvoje, nesiruošiu šito taip palikti. Aš manau, kad tai, kas įvyko vakar, ir tai, kas vyko per septynis su puse mėnesio, tas Lietuvoje neturi daugiau kartotis”, – sakė trečiadienį R. Paksas.

Antradienį Konstitucinio Teismo nutarimu R. Paksui buvo atimta galimybė iki gyvos galvos užimti bet kokias su priesaika susijusias pareigas valstybėje. O prezidentinis skandalas, apkalta ir R. Pakso kandidatavimo peripetijos pirmalaikiuose Prezidento truko daugiau kaip 7 mėnesius.

Kuriamos R. Pakso liberalų demokratų ir pilietinio judėjimo „Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą” rinkimų koalicijos tikslus spaudos konferencijoje deklaravo Seimo narys Rolandas Pavilionis.

Anot jo, koalicija „telks Lietuvos žmones artėjantiems Europos Parlamento ir ypač Seimo rinkimams, sieks užtikrinti juose aiškią demokratinių jėgų pergalę ir užkirsti kelią į valdžią tiems, kurie paniekino tautos valią ir talkino sąmokslui prieš demokratiją, neleisti, kad šalyje įsivyrautų baimė, prokurorinis režimas ir kitaminčių persekiojimas, atkurti ir plėtoti šalyje teisingumą ir demokratiją”.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]