Gėjai plečia savo įtaką. Lėtai, tačiau nesulaikomai ir visuose frontuose. Jie ėmė kištis net į merginų grožio konkursus.

Iš pradžių jie užsipuolė už tradicines šeimas pasisakančius Europos komisarus. Tai laikoma blogo tono ženklu.

Paskui pabandė įlįsti į Lietuvos vaikų darželius su savo nevykusiomis „pasakomis” apie nesveikus princus.

O paskutiniąja jų auka tapo graži ir sveika mergina, kuriai patinka vyrai. Gražuolė iš saulėtosios Kalifornijos Carrie Prejean pasakiusi, jog santuoką privalo sudaryti tik vyrai ir moterys, neteko „Mis Amerikos” karūnos. Skandalas!

Net konkurso organizatorius (jo orientacija redakcijai žinoma) Lewisas išdrįso pasmerkti šios normalios moters nuomonę: „Kaip organizatorius, aš esu asmeniškai nusivylęs ir įžeistas, kad Mis Kalifornija tiki, jog santuokos teisė priklauso tik vyrui ir moteriai”.

Nebeturiu ko pridurti. Kurlink ritasi pasaulis – spręskite patys.

Iki tol jiems buvau tolerantiškas. Kaip ir daugelis lietuvių maniau, kad jie turi teisę gyvuoti, jei tai nekelia grėsmės aplinkiniams. Pats pažįstu kelis tokius asmenis. Net sveikinuosi su jais. Nes jie prie manęs nelenda, sėdynės neglamonėja, su kuo miega nepasakoja. Tegu sau būna.

Tačiau pastarasis akibrokštas peržengė visas ribas. Drįstu teigti, kad gėjai pradėjo totalinę sveikų vyrų ir moterų persekiojimo kampaniją, kurią drąsiai galime pavadinti genocidu.

Esmi konservatyvus žmogus. Man patinka moterys. Aš taip pat pasisakau už santuoką su jomis. Net visomis iš karto. Mat visos jos man labai gražios. Kaip ir daugeliui mano amžiaus sulaukusių pirdylų, jei pamatyčiau priešais atkaukšinčią panašią į Carrie Prejean, tokiais pat apvaliais klubais, iškilia krūtine ir užriesta sėdyne, nevalingai imtų tekėti seilės, padažnėtų pulsas ir užsikirstų balsas.

Artėja ta diena, kai to daryti nebegalėsime. Arba turėsime slėpti savo reakciją. Nes galime užgauti kitoje gatvės pusėje einančio kokio nors glitaus „dizainerio” jausmus. Gal širdies gilumoje jis jaučia tą patį, ką ir mes, tačiau viešai privalo deklaruoti, jog Kirilkinas mielesnis.

Tačiau esmi normalios orientacijos, todėl kategoriškai pareiškiu, jog niekada neišduosiu savo idealų ir veidmainiaudamas neteigsiu, kad koks nors Titarenka arba Statkevičius gražesnis už Šoreną arba Kariną.

Tegyvuoja moterys!

Laisvė normaliems vyrų ir moterų santykiams!

Views All Time
Views All Time
1644
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!