„Šiuo atžvilgiu reikia įvertinti visas pasekmes. Man kartais susidaro vaizdas, kad gali būti tam pačiam privačiam akcininkui naudinga, jeigu dabar, nesuskaičiavus visų pasekmių, būtų priimami kokie nors sprendimai, įstatymai, kuriais [„Leo LT” – lrt.lt] steigimas būtų pripažįstamas negaliojančiu nuo pat pradžios”, – interviu Lietuvos radijui antradienį sakė Premjeras Andrius Kubilius.

„Galbūt tai leistų tam pačiam privačiam akcininkui [„NDX Energijai” – lrt.lt] kreiptis į arbitražus, reikalauti didelių kompensacijų”, – sakė A. Kubilius.

Jo teigimu, „tos kompensacijos gali būti milžiniškos”.

„Tos kompensacijos, bent aš jau girdžiu iš kai kurių ekspertų, gali būti milžiniškos, siekiančios kelis milijardus”, – teigė Premjeras.

„Tai kokia čia nauda ieškoti tų kelių milijardų litų iš valstybės biudžeto, iš visų mokesčių mokėtojų. Todėl mes, Vyriausybė, žiūrime atsakingai ir atsargiai”, – pridūrė jis.

Interviu Premjeras komentavo Seime vykstančius svarstymus.

„Seime yra savų iniciatyvų, kur yra svarstoma, kaip reaguoti iš tiesų į Konstitucinio teismo sprendimą: ar reikia panaikinti „Leo LT” steigimą nuo pat jo pradžios. Šiuo atžvilgiu reikia įvertinti visas pasekmes”, – aiškino jis.

Konstitucinis Teismas kovą nutarė, kad dalis „Leo LT” suformuoti leidusių įstatymų nusižengia Konstitucijai.

Views All Time
Views All Time
1368
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!