Duodamas interviu spaudai JAV kalintis skandalingai bankrutavusio EBSW koncerno prezidentas Gintaras Petrikas pasiūlė Lietuvos politikams derėtis ir teigia galįs daug ką papasakoti apie negražius procesus, į kuriuos buvo įsivėlę mūsų šalies politikai. Lietuvos politikai šią žinią sutiko dviprasmiškai, rašo dienraštis “Respublika”.

Vieni teigia, kad nuolaidos mainais už informaciją padėtų greičiau išspręsti skandalingą istoriją, kiti tikisi, jog byla toliau bus sprendžiama normaliu teisiniu būdu.

Pavyzdžiui, EBSW veiklą tiriančios parlamentinės komisijos vadovo socialdemokrato Algio Rimo teigimu, komisijai trūksta informacijos, “ir galbūt G. Petriko informacija padėtų atsakyti į Seimo suformuluotus aštuonis klausimus”.

“Įdomūs dalykai. Manau, tai reikalauja tyrimo” – tokia konservatorių ir Seimo opozicijos lyderio Andriaus Kubiliaus nuomonė. Taip pat konservatoriaus Jurgio Razmos manymu, G. Petrikas “gali derėtis tik su teisėsauga”.

Gintaras Furmanavičius, vidaus reikalų ministras, anksčiau pats dirbęs su EBSW koncernu susijusiose įmonėse, teigia G. Petriko byla nesidomintis: “Neskaitau spaudos, nepykit. Aš visai tuo nesidomiu. Čia yra G. Petrikas, ir jis ką nori, tą gali sakyti. O kodėl jūs manęs klausiate?”

Views All Time
Views All Time
2109
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!