Pil. A. Zuokas nedalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės atstatyme ir jos tuometiniame ekonominiame gyvenime, t. y. Visai Lietuvai sunkiomis dienomis. Jis tuo metu „kalė“ pinigus užsienyje, bendradarbiaudamas su įvairiomis tarnybomis, tame tarpe ir FSB (KGB), nes kaip jis pats įrodo savo pinigų kilmę? Neva, dirbo žurnalistu tuomet.

Dabartine savo veikla jis įrodė, kad moka dirbti, tačiau kaip?! Imdamas 10% nuo statybų ir kt. Reketuodamas verslininkus. Kodėl iki šiol jam neiškelta baudžiamoji byla už šiuos veiksmus?

Paprasčiausiai visa sistema yra supuvusi, korumpuota ir jam turbūt tenka dalintis su aukštesnėmis institucijomis (pvz. V. Adamkaus rėmimas prezidentinėje kompanijoje).

2004 m. pil. A. Zuokas užsipuola dar jauną generolo P. Plechavičiaus karių sąjungą, norėdamas ją sužlugdyti. Kodėl?

Yra du atsakymai:

Pirmas – tai legalizuoti AK (Armijos Krajovos) veiklą Lietuvoje, todėl už jį balsuotų lenkakalbiai per jo rinkimus.

Antras – Algirdo g., kur yra įsikūręs sąjungos štabas numatoma statyti dangoraižį, kurio sąmatinė vertė apie 25 mln. litų. Taigi pil. A. Zuokas gauna 10%, t.y. 2,5 mln. litų. Už šiuos pinigus esamą savininką šimtą kartų Antarktidoje palaidotų.

Todėl pil. A. Zuokas į jokius kompromisus su sąjunga neina, nors ir gavo oficialų raštą su sąjungą palaikančių 4 – rių partijų parašais. Reiškia jis spjauna ir į jas, jausdamasis nenugalimu nekarūnuotu „Užupio karaliuku“. Kurpdmas nepaklusniems bylas ir per teismus priversdamas savininkus atsisakyti jų nuosavybės, tai atlieka mokesčių mokėtojų sąskaita.

Todėl jo vieta ne savivaldybėje, juolab seime, o Lukiškėse ar kitoje įkalinimo vietoje.

Jei Lietuvoje dar liko žmonių, neabejingų visuomenininkams, prašome prisidėti prie kovos su kleptokratais.

Tel. 8 654 63463, e-mail p.plechavicius@one.lt

Views All Time
Views All Time
1286
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!