Italijos televizijos žiūrovai šią vasarą nepaprastai susidomėję stebėjo sąmojingų senučių konkursą, kurio metu turi būti išrinkta pati šauniausia vyresnė nei 65 metų šalies moteris, tačiau nekantriai laukiamo finalo jie gali ir nepamatyti.

Vyresnio amžiaus moterų grožio konkurso organizatorius teigia, kad televizijos šou pavogė jo idėją ir antradienį paprašė Milano teismo uždrausti rodyti šios televizijos programos finalą.

“Laidos formatas beveik visiškai identiškas mūsų “senučių” renginiui. Mes šią koncepciją pateikėme prieš 11 metų”, – žurnalistams sakė Elio Pari (Elijas Paris), kuris skundėsi, kad potencialias jų konkurso dalyves šiemet paviliojo televizija.

“Canale 5” šou “Velone”, kuriame įprastas seksualias merginas su bikiniais pakeitė visiškai apsirengusios garbingo amžiaus močiutės, sukėlė tikrą sensaciją.

Televizijos stotis, priklausanti šalies premjero Silvio Berlusconi (Silvijaus Berluskonio) kompanijai “Mediaset”, tvirtina, kad jos konkurso idėja yra originali ir neturi nieko bendra su minėtu pagyvenusių moterų grožio konkursu.

“Velone” yra tikras kontrastas įprastiems italų televizijų vaizdeliams – savo grožybes demonstruojančioms pusnuogėms merginoms. Reikia pripažinti, kad vyresnio amžiaus “šou merginų” repertuaras gerokai platesnis – jos šoka, pasakoja anekdotus ir atsakinėja į klausimus apie savo gyvenimą.

Views All Time
Views All Time
232
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!