Britų supermanekenė Kate Moss (Keit Mos) sutiko nuoga pozuoti Amerikos žurnalo W rugsėjo numeriui ir leido skelbti neretušuotas savo nuotraukas.

Pernai rugsėjį K.Moss, kuri anksčiau garsėjo lieknumu, pagimdė savo pirmąjį vaiką – dukterį Lilą Grace (Lilą Greis) – ir nuo to laiko labai stengiasi padailinti kūno linijas, tačiau su džiaugsmu sutiko pozuoti nuotraukoms, kurių netaisys jokie kompiuteriai.

Kate fotografavo devyni fotografai, o Chuckui Close’ui (Čakui Klouzui) ji pozavo nuoga.

“Mano dagerotipai nėra glostantys savimeilę – nepaprastai pabrėžiami visi trūkumai. Todėl maniau, kad ji gali nusiminti, tačiau ji pasakė: “Gražių nuotraukų jau turiu pakankamai”, – aiškino Ch.Close’as.

Vienas žurnalo vadybininkų Dennisas Freemanas (Denisas Frimanas) gynė sprendimą fotografuoti manekenę visiškai nuogą ir teigė, kad W savo skaitytojams suteiks “daug daugiau, nei dauguma kitų žurnalų”.

Jis pridūrė, kad K.Moss buvo šio projekto autorių favoritė: “Kate mūsų ir mūsų fotografų mūza buvo dėl paprastos priežasties – jos asmenybė turi tiek daug aspektų”.

“Ji yra moteris, vaikas, padauža, ji labai seksuali, sumani, linksma. Ji ir gera, ir bloga. Ji galbūt viena gražiausių paprastai atrodančių moterų ir dėl to yra įdomi”, – sakė jis.

Views All Time
Views All Time
291
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!