Kas valdo Lietuvą?

„Kas valdo Lietuvą? – klausia lenkų dienraščiai, savo skaitytojus informuojantys apie kratas Lietuvos partijose, likus kelioms dienoms iki antrojo prezidento rinkimų turo, Vilniaus mero pasitraukimą į Lenkiją ir kviečiamą Gynybos tarybos posėdį.

„Dar viena krizė Lietuvoje”, – rašo įvykius komentuojanti „Rzeczpospolita” ir pažymi, kad krizė gali turėti sunkiai numatomas pasekmes. Dienraštis abejoja, ar kratos vieną iš kandidatų – Valdą Adamkų remiančių partijų būstinėse tai tik kovos su korupcija elementas, ir nieko daugiau.

Laikraščio teigimu, STT vadovas Valentinas Junokas buvo susijęs su Paksu ir po prezidento rinkimų galėtų prarasti postą. Pasak dienraščio apžvalgininko, taip gali būti siekiama sukelti dar didesnį chaosą po Pakso skandalo neatsigavusioje Lietuvoje.

Nors vienareikšmių įrodymų, kad tai Maskvos darbas nėra, ta krizė paranki rusų energetikos koncernams ir pačiai Rusijai.

Nepaisant to, kad Lietuva jau yra Europos ir Šiaurės Atlanto sąjungose ir turi daug demokratinių institucijų, reikia su baime kelti klausimą –„Kas valdo šią šalį? – pažymi „Rzeczposplita“.

Views All Time
Views All Time
1656
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

90 − 86 =