Privatūs leidiniai padeda Vaikų telefono linijai. Liepą Vaikų telefono linija, anoniminės psichologinės pagalbos telefonas vaikams ir paaugliams paskelbė piešinių konkursą „Kaip aš įsivaizduoju laimę?”. Konkurso tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad šalyje yra prieinama nemokama anoniminė psichologinė pagalba, kuria galima pasinaudoti paskambinus iš bet kurios Lietuvos vietos.

Prie konkurso organizavimo pakviesti prisidėti krašto spaudos leidiniai. Ligi šiol informaciją apie konkursą jau paskelbė laikraščiai „Zarasų kraštas” (Zarasų rajonas), „Žeimenos krantai” (Švenčionių rajonas), „Rinkos aikštė” (Kėdainiai), „Dzūkų žinios” (Lazdijai), „Šilalės artojas” (Šilalė), „Sekundė” (Panevėžys), „Naujoji vaga” (Ignalina), žurnalas „Papūga”. Informacija apie konkursą skelbiama be atlygio. Vaikų telefono linija kviečia prisidėti ir kitas visuomenės informavimo priemones. „Mano sesuo skendo ir tėvai ją išgelbėjo. Man laimė yra tai, kad mano sesutė gyva” – sakoma vieno iš piešinių prieraše.

Vaikų telefono linija – tai tarnyba, neturinti stabilaus finansavimo šaltinių ir ieškanti paramos iš valstybinių ir privačių rėmėjų. Vaikų telefono linija yra viešosios įstaigos, Respublikinės universitetinės ligoninės Vaiko raidos centras (www.raida.lt) padalinys. Vaikų telefono linija įsteigta 1997 m. 2002 m. Vaikų telefono linijoje dirbo 42 savanoriai konsultantai, atsiliepta į daugiau kaip 20 000 skambučių. Per 5 veiklos metus skambučių skaičius išaugo 30 kartų. Vaikų telefono linija yra Lietuvos telefoninės psichologinės pagalbos tarnybų asociacijos (LTPPTA) narys.

„Laimė. Ar kada nors pažinojai ją? O gal nori susipažinti? Ne, tai ne saldainių dėžutė „Laima”, kurią galbūt matei parduotuvėje. Nors ką gali žinoti – gal ir saldainį gauti yra laimė – bent jau tol, kol liežuvis prisimena jo skonį…” – rašoma kvietime dalyvauti piešinių konkurse.

Skambinti Vaikų telefono linijos numeriu 8-800-28800 galima nuo 16 iki 21 val. iš visos Lietuvos – iš fiksuoto ryšio telefonų ir taksofonų. Kai esi išklausytas(-a) ir suprastas(-a), net didžiausius sunkumus įveikti yra lengviau.

Views All Time
Views All Time
1605
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!