Gender Mainstreaming belytė visuomenės ateitis?

Pasiskaičius įvairių publikacijų šia tema, darosi baisu pamačius link kur krypsta „demokratija”.

Nesusipažinusiems su Gender Mainstreaming programa, trumpai aprašysiu jos principus ir pačią idėją.

Manoma, arba bandoma įteigti, kad visos blogybės, ar lyčių nelygybė vyksta būtent todėl, kad vyrai yra vyrai, o moterys yra moterys. Panaikinus tarp jų šį suvokimą, t.y. kai jie patys nebežinos kas esą ir patys galės laisvai pasirinkti savo lytį, esą dings visa nelygybė tarp lyčių, nes lyčių, kaip savokos neliks visiškai.

Straipsniai 1 reklama

Jau dabar žodis sex, kuris atspindi lytį yra pakeistas žodžiu gender. Pirmas žingsnis žengtas, kai iš kalbos pašalinamas ir pakeičiamas kitu, kitą prasmę turintis žodis. Prisilaikant geriausių globalistų tradicijų, kurios teigia, kad norint valdyti žmogų, būtina pakeisti kalbą, sukląstoti (arba nuslėpti) istoriją, turėti savo rankose masinės informacijos priemones, bei vaikų-paauglių auklėjimo prieigą.

Tai ilgesnis, bet duodantis puikius rezultatus kelias. Pirmuosius to rezultatus jau matėme ir Lietuvoje, kai vaikų darželiuose buvo pradėta dėstyti pasaka apie „Du Princus”, kurie mylėjo vienas kitą.

„Gender Loops” Lietuvos darželinukams siūlo nagrinėti pasaką, kurioje du princai įsimyli vienas kitą, susituokia ir tampa Karaliumi ir Karaliumi, taip pat „padidinti supratimą  apie seksualinės įvairovės svarbą žmonėms ir visuomenei”. Projekto ataskaitose minima, kad pagal šią metodiką vien Vilniuje yra apmokyta 320 vaikų darželių auklėtojų. Kai kurios ikimokyklinio ugdymo įstaigos esą metodikas jau taiko savo darbe.   https://www.straipsniai.lt/homoseksualai/puslapis/12762

Programos principas paprastas, kadangi suaugusių su nusistovėjusia pasaulėžiūra pakeisti neįmanoma, tai pirmas smūgis turi tekti jų vaikams. Kas nuosekliai ir vykdoma, per darželius, kuriuose dėstoma apie lyčių „įvairovę”, nuslepiant, kad tos lytys ištiesų yra tik dvi, o visa kita išsigimimai, arba fantazijos. Išsigimimai, kurie pateikiami, kaip normalūs, normalios visuomenės daugialytiškumo reiškiniai.

Brazilijoje 2008 metais „lytinė įvairovė“ buvo oficialiai įvesta kaip mokomasis dalykas valstybinėse mokyklose nuo pirmos iki devintos klasės.

1989-aisiais Berlyne įsteigto „Dissens e.V.“ tikslas – skatinti lyčių demokratiją, visų pirma sąmoningai berniukų sąmonėje griaunant vyro tapatybę.

Po vaikų vieni kitų seksualinio prievartavimo atvejų Bavarijos vaikų darželiuose pagrindinis organizacijos „Caritas“ atstovas pranešė sunerimusiems tėvams, kad vaikai turi teisę į lytinį gyvenimą, masturbaciją ir gali žaisti gydytoją. Būtų normalu mėginti turėti lytinių santykių ir tai turėtų būti leidžiama. Apie kažkokias pareigas net nekalbama, tik apie teises.

Sekant tokia logika nebedaug liktų iki to, kad kiekvienas užsimanytų tapti dievu. Biologiniai vyrai užsimanytų TEISĖS gimdyti, o moterys daryti vaikus. Galima nusifantazuoti iki begalybės, bet juoko čia nėra nei trupučio, nes tas realiai nuspręsta ir realiai vykdoma. Ir vėlgi, kaip jau minėjau, absoliučiai niekur, net neužsimenama apie JOKIAS PAREIGAS.

Ir maža to, visuomenė nėra informuojama apie tai kas daroma su jų vaikais. Viskas vykdoma tyliai, bet nuosekliai. Per kelis metus ši programa nuo Briuselio atkeliavo iki vaikų darželių.

Vokietijoje jau yra kelios šeimos nubaustos realia laisvės atėmimo bausme už vengimą leisti savo vaikus į tokius darželius.

JAV po truputi atsisakoma vyrų ir moterų viešųjų tualetų, paliekant tik vieną abiems lytims. Tuojau tai taps norma, nes lyg ir nepažeidžia niekieno teisių.
Bet tai trina ribą, tarp vyrų ir moterų unikalumo sampratos.

Šios programos pagalba ateities kartas norima paversti homoseksualistais, spjaunant į gamtą, dievą, tautinę savimonę. Apskritai spjaunant į viską, nes tai naudinga. Pabandykite užduoti klausimą „kam tai naudinga” ir tuojau būsite apšaukti homofobais, arba geriausiu atveju moterų engėjais.

Kitaip sakant remiantis gražiais šūkiais, grindžiamas tiesus kelias į pragarą, nes tokio sprendimo poveikio neanalizavo niekas. Žmonija paprasčiausiai neturi tokios patirties, nes niekada nebuvo net poreikio tokiai patirčiai. Juk gamta yra viską sustačiusi į savo vietas.

Plačiau apie tai: http://www.sarmatas.lt/02/gender-mainstreaming-belyte-ateitis/

Visuomenė, kuriai bus brukama informacija tik apie jos pažeidžiamas teises, nieko neužsimenant apie pareigas, negali tikėtis išvengti liūdnos baigties. Pradžioje viskas turi remtis pareiga ir tik po to teise. Teisės išplaukia iš pareigų. Natūralu, kai vaiko, neturinčio jokių pareigų, teises apriboja tėvai, nes jis nėra subrendęs ir pajėgus suprasti ko jam reikia ištiesų, o kas yra tik minutės kaprizas. Ir tokių programų vykdymas su vaikais yra tiesiog nusikaltimas prieš visą žmoniją, paprasčiau sakant genocidas, kurio tikslas mažinti žmonių skaičių žemėje. Atimant lyties, pareigos jausmo ir savęs suvokimą. Paliekant tik teisę gauti malonumą.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]