Veiksmo filmų žvaigždė Arnoldas Švarcnegeris (Arnold Schwarznegger) nusprendė siekti Kalifornijos gubernatoriaus posto. Apie šį netikėtą savo apsisprendimą jis paskelbė trečiadienio vakarą populiarioje Džei Leno (Jay Leno) pokalbių laidoje “Tonight Show”. Tai buvo sunkiausias sprendimas mano gyvenime, sakė aktorius. Jis priekaištavo Kalifornijos politikams, o pirmiausiai – dabartiniam gubernatoriui Grėjui Deivisui (Gray Davis) nesusidorojant su užduotimis. Kalifornijai reikia naujos vadovybės, pabrėžė A. Švarcnegeris (Arnold Schwarznegger).

Jungtinėse Valstijoje jau daug savaičių nesiliovė spėlionės apie “Terminatoriaus” žvaigždės planus siekti politinės karjeros. 56 metų aktorius spalio 7-ąją įvyksiančiuose rinkimuose sieks poste pakeisti G. Deivisą (Gray Davis).

Pasak žiniasklaidos, dėl A. Švarcnegerio (Arnold Scwarznegger) politinės karjeros labai didelių svyravimų turėjo jo žmona. Televizijos reporterė Marija Šraiver (Maria Shriver), buvusio JAV prezidento Džono F. Kenedžio (John F. Kennedy) dukterėčia, ypač baiminosi netekti privatumo ir nerimavo dėl šeimos saugumo. Pora turi keturis vaikus.

Apie savo kandidatūrą į Kalifornijos gubernatorius pirmadienį paskelbė ir pornokaralius bei “Hustler” žurnalo leidėjas Laris Flintas (Larry Flint).

Views All Time
Views All Time
2682
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!