Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius mano, kad “mušti gulintį” Prezidentą yra nekrikščioniška ir neleistina.

“Jis jau guli. Viskas: guli. Mušti gulinčio, net jeigu jis nusipelnė atsigulti, nevalia, nekrikščioniška”, – penktadienį pareiškė A. Kubilius.

Pasak konservatorių lyderio, Lietuva nebeturi Prezidento, ir tai yra tiek valstybės, tiek asmeninė Rolando Pakso tragedija. “Šiomis aplinkybėmis kažin ar žmogiška ir krikščioniška “mušti gulintį”.” – tvirtino A. Kubilius.

Jo teigimu, reikėtų stebėtis spaudos leidiniais, kurie iki šiol itin palankiai rašydavo apie R. Paksą, o pastarosiomis dienomis ėmė jį “mušti”.

Tėvynės sąjungos pirmininkui, jo žodžiais, svarbu, kad R. Pakso sąžinė būtų švari. Jis pasiūlė šalies vadovui atskleisti, kaip jį šantažavo su Rusijos karo pramone susijęs Jurijus Borisovas ir kokią įtaką jam darė Rusijos naftos verslo bendrovė “LUKoil”.

A. Kubiliui svarbi ne tik Prezidento sąžinė, bet ir sveikatos būklė. “Man atrodo, kad Prezidento R. Pakso sveikatos būklė tikrai turėtų kelti susirūpinimą. Šiandien mums mažiausiai reikėtų, kad dėl jo sveikatos mums šiandien kiltų didesnių problemų”, – teigė parlamentaras.

Views All Time
Views All Time
1689
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!