Ministrą Pirmininką Algirdą Brazauską šokiravo Prezidento Rolando Pakso veiksmai – ketvirtadienį jis teigė siūlysiantis ministrams nedalyvauti susitikimuose, kurie nėra Prezidentūros kompetencijoje.

Premjeras Algirdas Brazauskas sako, kad vakarykštis prezidento sprendimas savo visuomeniniu patarėju skirti Rusijos pilietį Jurijų Borisovą yra nesąmonė, nesusipratimas. Interviu Lietuvos radijui Premjeras teigė, jog sunku buvo patikėti, vakar vakare išgirdus šią žinią. Pasak Brazausko, ši žinia pribloškė jį patį ir veikiausiai visą Lietuvą.

“Be abejo, toks žingsnis šokiruoja Lietuvą, visuomenę, šokiruoja žmones, kurie dar palaiko Rolandą Paksą ir jo partiją, todėl, kad toks sprendimas sako, kad galimi sprendimai neprognozuojami. Be abejo, tai sukėlė tam tikrą įtampą, nežinią ir charakterizuoja Lietuvą dar blogiau, nei buvo iki šiol”, – ketvirtadienį kalbėdamas “Žinių radijo” laidoje stebėjosi A. Brazauskas.

Kaip praneša Lietuvos radijas, į Europos Sąjungos Vadovų tarybos susitikimą Briuselyje vykstantis Premjeras sakė, jog tikriausiai teks išgirsti naujų klausimų apie Lietuvos prezidentą ir politinę padėtį šalyje, kurių jam ir taip nemažai pateikiama būnant užsienyje. Algirdo Brazausko teigimu, jis aiškindavęs, jog prezidento apkalta tęsiama, laikantis Lietuvos įstatymų, o dabar tokie Rolando Pakso žingsniai, pasak Premjero, išeina už sveikos logikos ribų.

Vyriausybėje ketvirtadienį taip pat žadama aptarti šiuos klausimus ir atsiriboti nuo dalyvavimo renginiuose, kurie nėra Prezidentūros kompetencijoje.

“Ten, kur yra Prezidento kompetencija, mes turime laikytis tų sąlygų. Tačiau vyksta daug renginių neprezidentiniais klausimais – surenkami žmonės, neaišku, apie ką kalba, neaišku, dėl ko surenkami ir ką jie ten nutaria, nes nutarti negali, nes neturi pavedimų”, – sakė Vyriausybės vadovas.

Views All Time
Views All Time
1683
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!