| |

Bernvakaris

Taigi norint surengti tikrą bernvakarį, reikia pranešti draugams apie greit įvyksiančias vestuves. Bernvakaris tiesiog privalo būti ištvirkęs ir nevaržomas renginys. Kitaip tai nebus bernvakaris – viskas, kas tik norit: konferencija, puotos šėlsmas, geriausių draugų vakarėlis, interesų klubas – bet tik ne bernvakaris. Svarbiausia bernvakaryje, kad paskui būtų ką prisiminti. Konfliktai su kaimyne, sulaužyti baldai pasimiršta, o prisiminimai lieka.

Nors, siekiant šį perversmą surengti tuoj pat, paaiškėja labai įdomūs dalykai:

  • pasirodo, čia negalima apsieiti be gero organizavimo ir tinkamo pasirengimo;
  • kur kas paprasčiau surengti vaikų rytmetį, šeimos iškylą ar politinę manifestaciją;
  • apie Jūsų rūpesčius ir jaudulį kažkaip visa ir nemąstoma.

O ko Jūs norėjote? Sunku būti neigiamu personažu!

Straipsniai 1 reklama

Organizatorius. Gerai, jei šalia yra pakankamai aktyvus ir pakankamai laisvas žmogus, kuris apsiims viską daryti. Išnuomos ir papuoš patalpas, pakvies striptizo šokėjas, surinks pinigus, išdalins visiems kvietimus ir pavedimus… Deja, tokių savanorių padėjėjų rasti būna nelengva. O tie skelbimai laikraščiuose, kurie prasideda žodžiais: „Vakarėlių ir šeimos švenčių organizavimas”, įprastai nieko gero nežada. Net nebandykite ten skambinti.

Vakarėlio vieta. Jei Jūs bernvakariui užsakote klubą ar restoraną – visas galvos skausmas tenka patalpos šeimininkams, o Jums lieka tik malonūs pasilinksminimai, tokie, kaip dvigubų sąskaitų apmokėjimas: už panašaus tipo vakarėlių aptarnavimą beveik visuose klubuose ima didesnį mokestį.

Dekoracijos. Parenkite sieninius plakatus iš nuogų moterų nuotraukų, žurnalų iškarpų, kviestųjų nuotraukų ir asmeninėmis seksualinėmis fantazijomis.

Gėrimai. Tai priklauso nuo to, kokių rezultatų Jūs tikitės pasiekti. Pačių įspūdingiausių galima pasiekti maišant alų, vyną ir stipriuosius alkoholinius gėrimus. Jeigu Jūsų siekiai kuklesni – apsiribokite stipriu rūšiniu vynu, daug laipsnių turinčiais gėrimais ir dideliu kiekiu sulčių, sodos ir toniko. Toks asortimentas leistų kiekvienam susimaišyti skysčių pagal savo skonį.

Indai ir maistas. Maloni naujiena – bernvakariuose visiškai neuždraustas vienkartinių indų naudojimas. Dar viena maloni naujiena – galima apsieiti be visokių drebučių ir karamelinių putėsių, o tiesiog užsakyti porą dešimčių dėžučių picų.  Ir galiausiai pati svarbiausia maloni naujiena – picų likučius ir naudotus vienkartinius indus galima sviesti tiesiai ant žemės. Taip Jūs galėsite pasijausti visiškai laisvais žmonėmis.

Striptizas. Užsisakę striptizo šokėją į namus, Jūs neturėtumėte nustebti, jeigu ant Jūsų slenksčio pasirodytų pora jaunų raumeningų vyrukų. Jei apsaugininkai nuspręstų, kad atmosfera Jūsų namuose per daug įkaitusi, striptizo šokėjų pas Jus gali ir neįleisti. Pasirūpinkite tuo, kad Jūsų namuose būtų muzika – šokėjos įprastai turi parengę asmeninę muzikinę programą, bet retai vežasi su savimi garso įrenginius. Ir turėkite omenyje, kad striptizo šokėjos gerai moka ne tik atsegti liemenėlę, bet ir laiku sustoti. Jos panašios į žydinčius kaktusus – apžiūrinėk kiek nori, bet štai rankomis liesti reikia labai atsargiai. Ir ne kas kitas, kaip šventės šeimininkas, turi sekti, kad merginos nepakliūtų į nemalonią situaciją. Tai yra būtent Jums teks nuimti nuo merginų savo įsiaudrinusius svečius ir lydėti gražuoles prie išėjimo.

Vaizdo kamera. Jei kas nors iš svečių atsinešė su savimi vaizdo kamerą – nesistenkite jo perkalbėti. Tiesiog pamažu pavokite ją iš krepšio ir paslėpkite. Nes, kas žino, galbūt po dešimties metų Jūs panorėsite tapti generaliniu prokuroru.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *