Pagaliau yra požiūris, kad rugsėjo 11-oji simbolizuoja tikrąjį, autentišką islamą – supratimas, priimtas Osamos bin Ladeno ir daugelio jo sekėjų. Jo revoliuciniam įkarščiui netrūksta aiškumo. „Nutartis žudyti amerikiečius ir jų sąjungininkus – civilius ir kariškius – yra asmeninė kiekvieno musulmono pareiga, kas tik gali tai padaryti bet kurioje šalyje, kurioje tai įmanoma“, pasakė jis 1998 metų vasarį. Musulmonų ekstremistai iš Bangladešo, Egipto ir Pakistano taip pat pasirašė jo fatvą, pavadintą „Raginimas kilti į džihadą prieš amerikiečius“. Bin Ladenas ABC News žinių laidos rengėjui praėjusią žiemą pasakė, kad jei reikėtų, dėl sėkmingo smūgio amerikiečių taikiniams jis užmuštų net savo vaikus.

Ironiška, kai kurie krikščionių rašytojai irgi parėmė požiūrį, kad rugsėjo 11-oji parodo tikrąjį islamą. Iš jų įtakingiausias yra Robertas A. Morey, populiarus evangelikalų kulto stebėtojas, kuris pastaraisiais metais nusitaikęs į islamą kaip į mirtiną, negailestingą religiją. Būdamas The Islamic Invasion autorius, Morey dažnai įsiveldavo į atšiaurius ginčus su žymiais musulmonų gynėjais. Šie ginčai paskatino minios atakas prieš jį ir pakartotinius kvietimus su juo susidoroti. Morey apkaltino Mahometą, jog jis esąs rasistas, žudikas, iracionalus fanatikas ir pedofilas. Po rugsėjo 11-os Morey paskelbė dvasinį kryžiaus žygį prieš islamą ir pakvietė krikščionis pasirašyti tokį pasižadėjimą:

„Atsakydami į musulmonų Šventąjį karą, dabar paskelbtą mums, mes, žemiau pasirašiusieji, sekdami krikščionių Bažnyčios pavyzdžiu nuo VII amžiaus, pavedame save, savo turtą ir savo šeimas, kad prisidėtume prie Šventojo kryžiaus žygio kovoti prieš islamą ir jo netikrą dievą, netikrą pranašą ir netikrą knygą. Mes, žemiau pasirašiusieji, tikime, kad islamas yra visokio musulmonų terorizmo šaknis, o šis – islamo vaisius.“

Krikščionių mokslininkai kritikavo Morey už jo užgaulingą kalbą, bet jis lieka nepajudinamas. Jis teigia, kad musulmonai pradės III pasaulinį karą. Savo interneto svetainėje Morey kviečia krikščionis užpildyti „narsos pažymėjimą”, kuriame sakoma: „Aš noriu prisidėti prie Kristaus kryžiaus žygio prieš islamą. Tam tikslui ir kad parodyčiau esąs kryžiaus žygyje prieš islamą, čia aukoju nepaprastajam karo meto fondui“.

Views All Time
Views All Time
2495
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!