Kad Dievas rūpinasi visų gyvųjų esybių būtiniausiais poreikiais, žino visi. Tačiau tai, kad Dievas neverčia mūsų rinktis ir atsižvelgia į mūsų troškimus, žino mažai kas. Kartais girdžiu tokį teiginį, kad jeigu Jis yra, kodėl mums visiems nepasirodo? Todėl, kad taip iš mūsų atimtų teisę rinktis! Nes tie, kurie nori surasti Dievą, Jį suranda ir kiekvieną dieną gali įsitinkinti Jo buvimu. Tačiau yra ir tokių, kurie nenori Juo tikėti, todėl Jis suteikia jiems galimybę abejoti Juo. Savo pasirodymu Dievas atimtų iš jų galimybę rinktis. Išvada – Jis toks tolerantiškas, kad rūpinasi net bedievių teise rinktis! Net jeigu Jis Pats pasirodytų prieš jų akis, jie nepažintų Jo kaip Dievo, nes kodėl Jis turėtų atsiskleisti nenorintiems Jo matyti? Kelios priežastys, kodėl žmonės nemato Dievo. Pirmoji – teisė rinktis, jei žmogus norėtų pažinti Viešpatį, bendrauti su Juo, Jis būdamas mūsų visų tėvas ir geriausias draugas mielai sutiktų, tačiau ne visi renkasi tai, kas jiems geriausia. Antra priežastis – reikia nusipelnyti, kad pamatytum Dievą. Tai nėra pigu. Tenka girdėti arogantiškus pareiškimus, “Tegul Dievas man pasirodo.” Kodėl Jis turėtų? Pavyzdžiui, vien tam, kad galėtum bendrauti su Amerikos prezidentu, reikia to nusipelnyti, nes prie jo bet ko neprileidžia. O Dievas yra šaltinis milijardų tokių prezidentų, todėl jis į aroganciją nereaguoja, tačiau kas iš tiesų nuoširdžiai nori Jį pamatyti, Jis suteikia tokią galimybę, nes yra labai maloningas.

Anekdotas tiems, kurie netiki Dievu vien todėl, kad nėra Jo matę.
Universitete dėstytojas pateikė studentams klausimą: “Ar matė kas nors iš čia susirinkusių Dievą?” Studentai tyli. Tada dėstytojas pasakė: “Jei Dievo nematėte, reiškia Jo ir nėra.” Vienas studentas atsistojo ir perklausė auditorijos: “- Ar kas nors matėte dėstytojo smegenis?” Visi atsakė, kad ne. “- Reiškiasi, jis jų neturi” 😉

Išvada labai paprasta, jei ko nors nematei, tai dar nereiškia, kad to nėra, tačiau su intelekto ir žinių pagalba galima įsitikinti, kad Dievas yra!

Views All Time
Views All Time
1796
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!