Trys Liberalų Demokratų frakcijos nariai – frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis, Remigijus Ačas ir Vytautas Galvonas paskelbė apsisprendę prisidėti prie parlamentarų Petro Gražulio ir Egidijaus Klumbio vykdomos bado akcijos, surengtos reikalaujant KGB rezervistų A. Valionio ir A. Pociaus atsistatydinimo iš užimamų postų.

Kaip surengtoje spaudos konferencijoje sakė V. Mazuronis, šios kraštutinės priemonės imamasi dėl to, kad valstybėje, kurioje su aukščiausios valdžios palaiminimu užsienio reikalų ministro ir Valstybės saugumo departamento vadovų postus užima žmonės, turėję ryšių su KGB struktūromis, neįmanomi jokie demokratijos procesai. V.Mazuronis išreiškė apgailestavimą, kad prezidentas V. Adamkus nepanoro sureaguoti į liberaldemokratų prašymą imtis priemonių dėl rezervistų A. Pociaus ir A. Valionio atstatydinimo.

V. Mazuronis ir R. Ačas bado akciją pradėjo šiandien, o V. Galvonas prisidės šį trečiadienį, grįžęs iš komandiruotės.

Libraldemokratų frakcijos narys E. Klumbys informavo, kad jis šiandien užregistruos Valstybės saugumo departamento ir Vyriausybės įstatymų pataisas, kuriose būtų nustatyta, kad buvę KGB rezervistai negali dirbti VSD struktūroje ir negali būti skiriami ministrais. Liberaldemokratai šias įstatymų pataisas siūlys svarstyti ketvirtadienį Seimo posėdyje per opozicinėms frakcijoms skirtą laiką.

Šią savaitę liberaldemokratai prie Užsienio reikalų ministerijos ir Valstybės saugumo departamento organizuoja piketus, vyksiančius kiekvieną dieną nuo 12 iki 13 valandos, remiančius parlamentarų bado akciją ir reikalaujančius A. Valionio ir A. Pociaus atsistatydinimo. Ketvirtadienį, balandžio 14 d. 18 val. prie Seimo rūmų įvyks mitingas.

Views All Time
Views All Time
1389
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!