Tęsiantis bado akciją Seimo Liberalų demokratų frakcijos narys Egidijus Klumbys ketina įregistruoti įstatymų pataisas, kuriose siūloma numatyti, kad Valstybės saugumo departamento (VSD) sistemoje negali dirbti buvę KGB rezervo karininkai. Vyriausybės įstatymo pataisose E. Klumbys siūlys įrašyti, kad buvę KGB rezervininkai negali eiti ministro pareigų.

Pirmadienį spaudos konferencijoje jis sakė, kad šias įstatymų pataisas planuojama pateikti ketvirtadienį per opozicijos formuojamą Seimo darbotvarkę.

“Šitoje situacijoje Seimas turės progą parodyti savo poziciją. Pažiūrėsime, ar Seimas bus suinteresuotas spręsti šį klausimą”, – sakė E. Klumbys.

Seimo Valstiečių ir Naujosios demokratijos frakcijos narys Kazys Bobelis spaudos konferencijoje sakė negalįs suprasti, kad buvęs KGB rezervininkas gali atstovauti Lietuvos užsienio politikai. Jis teigė praėjusią savaitę parašęs laišką Lietuvos Prezidentui Valdui Adamkui, prašydamas, kad kuo greičiau užsienio reikalų ministras Antanas Valionis būtų atšauktas iš pareigų.

ELTA primena, kad prie badaujančių parlamentarų Petro Gražulio ir E. Klumbio prisijungia dar keli Seimo Liberalų demokratų frakcijos nariai – šios frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis, taip pat Remigijus Ačas ir Vytautas Galvonas.

Pirmadienį spaudos konferencijoje V. Mazuronis sakė, kad kartu su R. Aču į šią akciją įsitraukia nuo pirmadienio, V. Galvonas prie badaujančių parlamentarų turėtų prisijungti grįžęs iš komandiruotės savaitės viduryje.

Seimo narys P. Gražulis, siekdamas KGB rezervininkų atsistatydinimo, kovo 22-ąją Seime pradėjo bado akciją. Kovo 29 d. prie jo prisijungė E. Klumbys.

Views All Time
Views All Time
1339
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!