Liberalcentristai vertins A.Zuokui metamus kaltinimus

Seimo Liberalų ir centro frakcijos seniūno pavaduotojas Eligijus Masiulis neigia spaudoje pasirodžiusią informaciją, esą Seimo liberalcentristai pradėjo rinkti parašus po kreipimusi, kuriame partijos lyderis Artūras Zuokas raginamas sustabdyti savo įgaliojimus. Tačiau jis teigia, kad partijos viduje ketinama aptarti susiklosčiusią situaciją ir jos lyderiui metamus kaltinimus.

„Apie jokius parašus kalba neina, tiesiog partijoje ir frakcijoje vyksta diskusija. Susidariusią situaciją artimiausiu laiku aptars frakcija ir partijos valdyba. Tai grynai partijos vidinis reikalas”, – sakė Eltai E. Masiulis. Jo duomenimis, liberalcentristai tai aptars kitą savaitę.

„Svarbiausia, kad A. Zuokui mesti kaltinimai būtų išsiaiškinti ir paneigti. Darbo partijos lyderis, ūkio ministras Viktoras Uspaskichas, mesdamas kaltinimus dėl „Eksimetos”, visiškai prašovė pro šalį. Mes pasiryžę reikalauti V. Uspaskicho atsakomybės ir aktyviai darbuotis jo veiklai tirti suformuotose komisijose”, – sakė E. Masiulis.

Straipsniai 1 reklama

Penktadienį „Lietuvos rytas”‘ pranešė, kad A. Zuokui tenka gintis ne tik nuo V. Uspaskicho, bet ir nuo savo bendražygių. Laikraščio žiniomis, Seimo liberalcentristai ketvirtadienį pradėjo rinkti parašus po kreipimusi, kuriame partijos lyderis raginamas sustabdyti savo įgaliojimus.

ELTA primena, kad ūkio ministras V. Uspaskichas, įtariamas proteguojantis su juo susijusią bendrovę „Krekenavos agrofirma” svarstant valstybinės reikšmės projektus su Rusija, tuo pačiu apkaltino Vilniaus miesto merą A. Zuoką.

Pasak ministro, sostinės vadovas be konkurso ir reikiamų valdžios institucijų sprendimų siekė, kad Lietuvos bendrovė UAB „Eksimeta” galėtų statyti Lietuvos didmeninės prekybos bazę bei logistikos centrą Maskvoje, taip pat, kad jai būtų perregistruotas šiai bazei bei logistikos centrui statyti numatytas žemės sklypas.

Ketvirtadienį Seimo posėdyje paviešinęs tokią informaciją, V. Uspaskichas pareikalavo A. Zuoko veiklos tyrimo ir jo atsistatydinimo.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *