Stebėdamas skilimo procesą liberalcentristų partijoje, Liberalų demokratų partijos pirmininkas Rolandas Paksas teigia, kad nusivylusius Artūro Zuoko veiksmais liberalcentristus mielai matytų savo vadovaujamoje partijoje.

“Stebint skilimo procesus, gerokai įsisiūbavusius Liberalų ir centro sąjungos gretose, Liberalų demokratų partijai kelia rūpestį buvusių kolegų ir bendražygių, iki šiol pasiliekančių partijoje, paskendusioje vidiniuose konfliktuose ir intrigose, likimas”, – pareiškė R. Paksas.

Jo nuomone, tai, kad kai kurie egocentriški politikai sugeba sukelti apie save skandalus, nereiškia, kad žmonės, galbūt nepritariantys tokiam elgesiui, turėtų nusivilti politika ir iš jos pasitraukti. “Liberalų demokratų partija savo programinėmis nuostatomis yra ir visada išliks teisingumo bei žmogaus laisvės gynėja. Tuos pačius principus pripažįstančius žmones liberaldemokratai mielai matytų savo gretose”, – sakė Rolandas Paksas.

Liberalų demokratų partijos lyderis Eltai teigė manąs, kad kai kurie liberalcentristai gali pasinaudoti šiuo kvietimu. “Tai visiškai realus variantas”, – sakė jis.

ELTA primena, jog įgaliojimus sustabdžiusio Liberalų ir centro sąjungos pirmininko A. Zuoko veikla nepatenkinti Seimo nariai Vytautas Grubliauskas, Kęstutis Glaveckas, Petras Auštrevičius, Vytautas Čepas bei Gintaras Šileikis ketvirtadienį sustabdė savo narystę šioje partijoje.

V. Grubliausko teigimu, narystę politikai stabdo, kol bus sušauktas neeilinis partijos suvažiavimas ir sprendžiamas naujo pirmininko rinkimo klausimas.

Po prezidento Valdo Adamkaus netiesiogiai pareikšto nepasitikėjimo A. Zuokas iki rugpjūčio 15 dienos sustabdė savo kaip partijos pirmininko įgaliojimus. Laikinai Liberalų ir centro sąjungai vadovauja vicepirmininkas, Seimo narys Vytautas Bogušis.

Nors A. Zuokui metami įtarimai susiję su jo kaip Vilniaus miesto mero pareigomis, jis pareiškė neketinąs trauktis iš šio posto.

Views All Time
Views All Time
938
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!