Ūkio ministras Viktoras Uspaskichas – šios valdančiosios daugumos kontroversijų čempionas. Net trys parlamentinės komisijos ir tarnybinės etikos sargai tirs įtarimus dėl V.Uspaskicho galimai sukelto viešųjų ir privačių interesų konflikto, su ūkio ministru susijusių įmonių galimu protegavimu, neskaidrumų, šioms įmonėms gaunant ES paramos programų lėšas.

Ligšioliniai įvairūs kaltinimai V.Uspaskichui nuo jo atšokdavo, lyg nuo teflono keptuvės. Ar šį kartą politikas “prisvils”? Ar visa valdančioji dauguma, kaip ir anksčiau, užstos Darbo partijos lyderį tvirtu mūru, o gal koalicijos vienybė jau eižėja? Ar šios kadencijos valdančiajai daugumai kelia emocijų tarnybinės etikos sąvoka? Ar ministrų postai tampa politikais virtusių verslininkų “rinkodaros centrais”? Ar pavyks objektyviai ištirti Krekenavos bendrovių ir jų bendrasavininkio istoriją? Kodėl V.Uspaskichas grasina bylomis susirašinėjimą su Maskva paviešinusiems Vilniaus miesto socialdemokratams?

Apie tai – pirmadienį 19.10 val. Baltijos televizijos tiesioginėje politinių diskusijų laidoje “Ketvirtoji valdžia”. Laidos dalyviai – ūkio ministras Viktoras Uspaskichas, Liberalų ir centro sąjungos frakcijos Seime seniūnas Algis Čaplikas, Vilniaus vicemeras Gediminas Paviržis, politologas Lauras Bielinis, žiniasklaidos atstovai.

Views All Time
Views All Time
1547
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!