Prieš galimą konservatorių sprendimą išeiti iš Vilniaus miesto savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos mero Artūro Zuoko šalininkai ėmė ieškoti kitų frakcijų paramos. A.Zuoką remiančios frakcijos “Už Vilnių, kuriame gera gyventi visiems” atstovai trečiadienį pasiūlė prie koalicijos prisijungti Nepriklausomai pilietinei frakcijai, vienijančiai du rusų ir vieną lenkų tautybės tarybos narį.

Tai pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.

Kol kas neaišku, ar Nepriklausoma pilietinė frakcija priims pasiūlymą prisijungti prie koalicijos. Tikimasi, jog dėl prisijungimo frakcija apsispręs šią savaitę.

Narystę sostinės valdančiojoje koalicijoje sustabdžiusi Tėvynės sąjunga nurodė savo frakcijos nariams iki šio penktadienio pasitraukti iš visų politinių postų savivaldybėje, tačiau, partijos pirmininko A.Kubiliaus teigimu, konservatoriai kol kas iš koalicijos visiškai nepasitraukia.

Anksčiau konservatoriai yra pareiškę, jog atnaujins savo dalyvavimą koalicijoje, jeigu iš merų pasitrauks į skandalus įsivėlęs ir prezidento Valdo Adamkaus pasitikėjimą praradęs liberalcentristų lyderis Artūras Zuokas. Tokiu atveju jie pareiškė paremsiantys kitą liberalcentristų kandidatą.

Tėvynės sąjungos frakcija turi šešis narius. Iš viso Vilniaus savivaldybėje yra 51 narys. .Zuokas meru 2003 metų pavasarį buvo išrinktas 26 balsais.

Jis atsisako pasitraukti iš merų bei šią savaitę atnaujino savo įgaliojimus liberalcentristų pirmininko poste, nors anksčiau buvo suspendavęs juos iki rugpjūčio 15 dienos.

Views All Time
Views All Time
214
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!