Artėja vasara ir daugelis mūsų jau planuoja savo atostogas. Be įvairių poilsinių kelionių, dauguma lietuvių šiltus vasaros savaitgalius praleidžia kaimuose ar sodybose. Turbūt ne kartą grįžę atgal į miestą skundėtės uodų ar kitų vabzdžių įkandimais, kurie išties siaubingai erzina. Būnant gryname ore vabzdžius dar galime pamatyti patys ir nuo jų apsisaugoti, tačiau naktį, kuomet miegame pravėrę langus, nebepavyksta apsiginti nuo šių įkyrių vabzdžių.

Vis dėlto išeitis yra – tai tinkleliai nuo uodų. Tai lango uždangalas montuojamas ant lango, dieną jis neuždengia saulės spindulių, o naktį leidžia miegoti atsidarius langus ir nebijoti įkyrių vabzdžių. Tokie tinkleliai būna dvejopi – „roletų” tipo tinkleliai ir tinkleliai su rėmeliu. Kuo jie skiriasi ir kokie kiekvieno jų privalumai?

Tinkleliai su rėmeliais yra itin lengvai montuojami prie lango, patį rėmelį esant poreikiui galima nuimti ir vėl uždėti. Pasirinktinai tinklelio rėmas gali būti arba stabilus, arba stumdomas.

„Roletų” tipo tinkleliai gali būti įrengiami tiek ant langų, tiek ant durų, tiek netgi ant stoglangių – taigi, jie yra lengvai pritaikomi. Šie tinkleliai veikia taip kaip ritininės žaliuzės („roletai”) – tinklelį visuomet galima nuleisti žemyn arba pakelti aukštyn. Šių tinklelių apačioje yra įmontuojamas šepetėlis, kuris uždengia plyšius, todėl apsauga nuo vabzdžių tampa dar efektyvesnė.

Taigi, šio langų uždangalo pagalba ne tik galėsite ramiai išsimiegoti savo sodyboje (po ausimi nebezys jokios musės), tačiau taip pat grįžę namo nebesiskųsite ir įvairiais vabzdžių įkandimais.

Views All Time
Views All Time
1669
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!