Tai jau ne pirmas kartas, kuomet “Žiedų valdovą” bandoma perkelti miniatiūrų stalo žaidimą. Tačiau šį kartą tuo užsiims ne bet kas, o žaidimų kompanija Games Workshop – rinkos lyderė pirmą vietą savojo kategorijoje išsikovojusi žaidimais “Warhammer Fantasy Battles” ir “Warhammer 40000”.

Būtent jai pavyko laimėti konkursą ir pasirašyti sutartį su New Line Cinema dėl žaidimo režisieriaus P.Jacksono kuriamos “Žiedų valdovo” ekranizacijos motyvais. Beje, tai kartu yra ir pirmas kartas, kai Games Workshop imasi gaminti produktą paremtą nesava intelektualine nuosavybe.

Viso bus išleista trys žaidimo leidimai ir jų pasirodymo datos sutaps su “Žiedų valdovo” trilogijos premjeromis kino ekranuose, atitinkamai 2001, 2002 ir 2003 metais. Žaidimo leidimai sinchronizuosis su trilogijos dalių išleidimo į kino ekranus datomis, bet didėjančiais maštabais, t.y. jis prasidės kaip smulkių susirėmimų (skirmish) simuliacija “Žiedo brolijoje” ir baigsis epiniais mūšiais “Valdovo sugrįžime”.

Pirmasis leidimas turėtų pasirodyti šių metų pabaigoje, kaip tik prieš filmo premjerą. Jo figūrėlių skalė svyruos maždaug apie colį (25mm.). Visos miniatiūros tiksliai atitiks filmo herojų išvaizdą, taigi Jūs galėsite atpažinti netgi Frodo ir Semą. Pats pirmasis žaidimas bus išleistas, kaip pradinė dėžė (starter box). Jame bus taisyklių knygos, 48 plastikinės figūrėlės ir landšafto detalės. Be viso šito, dar numatoma išleisti tokius scenarijų paketus (campaign pack) kaip “Pabėgimas iš Ortchanko”, “Mūšis prie Khazad Dum”, “Pasala prie Amon Hen” ir t.t. Žaidėjai galės rinktis gėrio pajėgoms Elrondą, Galadrielę, Boromirą, Aragorną, elfus, Lorieno elfus, gondoriečius ir kitus. Blogiukai, gi, savo piktus kėslus įgyvendins kartu su Sarumanu, Lurtcu, goblinais, orkais, Uruk-hai orkais, urviniais troliais ir, žinoma, nazgulais.

Laikui bėgant, tolimesni leidimai papildys sistemą ne tik naujomis taisyklėmis ir platesniu figūrėlių pasirinkimu, bet ir didėjančia pačių mūšiu skale.

Tie, kas jau pažįstami su “Warhammer” ir “Warhammer 40000”, šį kartą susidurs su visiškai nauja žaidimo mechanika. Pagrindinė naujovė jog mūšio lauke žaidėjai savo pajėgas judins vienu metu. Tvarkos dėlei, judėjimo, šaudymo ir artimos kovos eiliškumą nustatys kiekvieną kartą metami kauliukai.

Games Workshop tikisi, jog “Žiedų valdovo” vizija ir gerai žinoma istorija lengviau pritrauks daug naujų žmonių į miniatiūrų žaidimų pasaulį. Ką gi, viena aišku, pinigų jie uždirbs tikrai daug.

Views All Time
Views All Time
3494
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!