Šiandien Margaritai nereikia skraidyti ant šluotos ar sprogdinti įžeidėjo namus. Pas XXI amžiaus raganas yra kur kas veiksmingesni būdai pasiekti savo tikslą. Ji gali tai padaryti savo valios dėka ir kai kurių priemonių pagalba, kurių veikimo šiuolaikinis mokslas kol kas dar negali paaiškinti.

Ji viską daro ramiai, lengvai ir nepastebimai. Kad užburti mylimąjį, išlaikyti vyrą šeimoje, šiuolaikinė ragana nenaudos eleksyrų, pagamintų iš tarakonų ar varlių kojelių. Jos arsenale kiti ginklai.

3 taisyklės, kurių nepriekaištingai turi laikytis mūsų laikų ragana Margarita:
1. Priimti aplinkinį pasaulį.
2. Vengti stiprių, ilgų išgyvenimų, jei ne viskas yra taip kaip norėtųsi.
3. Savo norais labai neįtakoti bendros gyvenimo tėkmės.

6 stebuklingi žodžiai

Pirma kerėjimo priemonė – žodis. Pasirinkite savo tikslą ir suformuluokite jį trumpai ir aiškiai (nuo 6 iki 10 žodžių), bet pažymint pačias svarbiausias savybes. Jei norite susirasti antrą pusę aprašykite jį taip, kaip jūs jį sau įsivaizduojate. Pavyzdžiui: „ nevedęs, … amžiaus, uždarbis nuo…., geras, dėmesingas, protingas.“

Kuriant frazę reikia būti įsitikinusiam savo žodžiais, o ne remtis dvejonėmis. Frazė – „galėtų nerūkyt, negert ir būtų ištikimas“ – netinka. Be to, aprašyme būtinai turi būti tokie įvardžiai kaip „aš“, „man“, „mano“.

Toliau aprašymą reikia formuluoti taip, tartum viskas jau vyksta dabartiniame laike: „Aš susitinku nevedusį vyra, … amžiaus…“. Taip pat galima kalbėti apie save norint, kad išsipildytų kitas noras.
Pavyzdžiui jeigu šeimoje yra problemų: „Mes su vyru gyvename gražiai ir vienas kitą labai mylime“. „N. mane kasdien myli vis labiau ir labiau“ – jeigu neskiria dėmesio ir jums trūksta meilės. Svarbiausia, kad tie žodžiai būtų priimtini jums. Ir kai tariate frazę viduje būtų malonūs jausmai. Mechaniškai kartoti neužtenka.

Sėkmė priklauso nuo jūsų dvasinės būsenos. Jeigu neigiamų jausmų (skausmo, pavydo, pykčio) pas jus daugiau negu teigiamų, tai jūsų noro bus silpna energetika. Taigi prieš pradedant kerėti jūs turite teigiamai priimti aplinkinį pasaulį.

Frazę, kurią jūs sukūrėte reikia kartoti kuo dažniau (20 – 30 kartų per dieną) ir daryti tai reikia emocionaliai. Norite – garsiai riktelkite (bet taip kad jūsų niekas neišgirstų antraip dar iškvies psichiatrą…). Norite – tyliai šnabždėkite. Galite tai padaryti ir važiuodami transportu, susirinkimo ar susitikimo metu. Jei ne tik kartosite, bet kai kada parašinėsite norą viskas gali pradėt judėti greičiau.

Magiškasis ritualas

Kartu su noro kartojimu reikia atlikti ir magišką ritualą. Mintyse jūs turite įsivaizduoti, kad jūsų noras išsipildė. Jei norite sutikti mylimąjį, fantazuokite, kur jūs su juo eisit, ką veiksit, apie ką kalbėsit. Šaltą vyrą įsivaizduokite aistringą. Tuo metu nustumkite į šalį dvejones, baimes ir problemas. Jūs turite jausti tik džiaugsmą ir laimę, kuriuos jums suteikia siekiamas tikslas. Sustiprinti veiksmingumą galima sugalvojant siužetą, kurio dėka jūs pasiekėte norimo tikslo. Pagalvokite apie vietas, kur norėtumėte susitikti mylimąjį, sukurkite jūsų pažinties istoriją, o svarbiausia, pajuskite tuos jausmus, kurie jaučiami jūsų norui išsipildžius. Jei vyras nekreipia į jus dėmesio elkitės taip tarsi esat mylima ir dievinama jo. Nesvarbu, jei kolega, kurį jus beatsako mylite jau kurį laiką, per visą dieną neatitraukė akių nuo kompiuterio, kad pažvelgtų į jus. Kas kartą sugalvokite vis naujas situacijas, kur jis jus pastebi. Ir vaikščiokite su šiuo laimės pojūčiu. Darykite tai atsipalaidavusi ir su trupučiu azarto. Tada jūsų energija bus stipri ir noras išsipildys greičiau.

Kultiniai simboliai

Jūs klausiate kaip visam šitam rasti laiko? Išties jo pas jus yra. Atkreipkite dėmesį: jei jūs neužimti problemos sprendimo ieškojimu, kuris reikalauja susitelkimo, tai galvoje būna visiškas chaosas: daug visokių nereikšmingų minčių, kokia nors daina šmėsteli. Va šita laiką ir reikia išnaudoti savo noro „kerėjimui“.

Kad nuolat tai prisiminti ir gražinti savo mintis prie tikslo, reikia apsupti save savo svajonės simboliais. Jei trokštate ištekėti, nupirkite „savo būsimam vyrui“ šlepetes ar chalatą, ar skutimosi reikmenų rinkinuką. Vonioj pastatykite dar vieną dantų šepetėlį. Seną patalynę pakeiskite nauja ir gražia.

Jei vyras dvejoja ar likti su jumis, ar išeiti pas kitą, visur pastatykite judviejų nuotraukas, kuriose jūs drauge laimingi. Matomose vietose pastatykite daiktus, su kuriais surišti malonūs atsiminimai – tai gali būt kriauklytės iš pirmos judviejų kelionės prie jūros, ar suvenyrai iš povestuvinės kelionės. Kaskart kai akys užklius už šių daiktų kartokite frazę, taip jūs ją pripildysit teigiama energija.

Sėkmės garantas

  • Niekad nenaudokite šitų būdų kam nors pakenkti. Palinkėjus blogo, jus pradėsite jausti kaltę. O žmogus, jaučiantis kaltę, pradeda daryti daug klaidų. O galų gale ne su žmogum, kuriam jūs palinkėjot blogo, gali kažkas atsitikti, o su jumis pačiu. Jei jums įgriso viršininkas, palinkėkite jam tokio paaukštinimo, kad tiesiog jis apie jus pamirštu.
  • Niekada „neužsakinėkite“ įvykių, kurie galėtų kam nors pakenkti. Jei vyras, kurį jūs mylite vedęs, jūsų noro išsipildymas atneš skausmą jo žmonai . Todėl palinkėkite jai susirasti gerą ir turtingą vyrą pas kurį ji išeitų.
  • Elkitės taip, kad jūsų elgesys neiššauktų aplinkinių nepasitenkinimo.
  • Nesivelkite i konfliktus: jie atima daug energijos, o rezultatas dažniausiai būna nieko vertas.
  • Stenkitės garsiai nekalbėti apie šį gerą įvykį.
  • Visada mąstykit pozityviai!

O dabar – į gyvenimą!

Aišku jeigu tik sėdėsite namuose ir fantazuosite, laukti teks ilgai. Ir vietoj savo svajonių vyro sulauksite santechniko arba televizorių meistro (nors galbūt tai ir yra ko jums reikia?). Kartu reikia imtis ir realių veiksmų. Ieškote meilės? Dažnai būkite ten, kur gali atsirasti jūsų mylimasis. Norite išlaikyti vyrą? Neužsidarykite nuo jo: bendraukite su juo, tarkitės. Norite,kad jus pamiltų kolega? Ieškokite pagrindo su juo pabendrauti. Visa tai kartu sudėjus turi duoti norimą rezultatą.

Parengė Julija Tenkova.

Views All Time
Views All Time
6048
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!