Skorpionas. Horoskopas 2007-iems metams

2007-aisiais Skorpionai uždirbinės pinigus. Atsiras papildomų materialių gėrybių, pinigų ir daug būdų jų užsidirbti. Maksimalūs pelnai lauktini laikotarpyje tarp vasario ir lapkričio. Tačiau Saturnas akivaizdžiai nepalankus Skorpionams verslininkams, todėl pelnus keis nuostoliai, ir kuo didesni bus pelnai, tuo skaudesni nuostoliai laukia. Kiek geresnė situacija pas kūrybinių profesijų Skorpionus – rašytojus, dailininkus, muzikus. Jiems Saturnas suteiks progą patirti audringą pasisekimą metų viduryje.

Neverta vengti bendravimo su giminaičiais – kažkas iš jų gali suteikti Skorpionui svarią pagalbą, ypač metų pradžioje ir pabaigoje. Bus geriau, jei metų bėgyje Skorpionai vengs bendravimo su būrėjais, liaudies gydovais, magais, sektomis.

Karjeroje, per visus 2007 metus bus stebimas lėtas, bet akivaizdus nuosmūkis. Daug laiko atims būtinybė gauti papildomą išsilavinimą, taip pat tarnybinės komandiruotės. Atsiranda daug smulkių rutininių reikalų. Gegužė ir birželis – vienintelis palankus šiais metais laikas karjerai. Šiuo metu pasiseks sudaryti kažkokį sandėrį, kuris duos puikių rezultatų jau 2008 metų pradžioje.

Straipsniai 1 reklama

Rudenį reikia būti atsargiam su pinigais ir kontroliuoti savo pažadus. Gruodis atneš daug darbų, susijusių su ideologija, religija, svetimomis kultūromis, užsienio kalbomis. Atsiranda aktyvūs kontaktai su užsieniečiais.

Kaip kompensacija už sunumus darbuose – tikra šventė asmeniniame gyvenime. Pavasaris ir vasara bus kupini ryškių įspūdžių – daugybė naujų romantiškų pažinčių, globojant Venerai ir mrkurijui užsimezga lengvi, neįpareigojantys santykiai – kaip tik tai, ko reikia darbų nuvargintiems vienišiems Skorpionams. Turintys šeimą šio ženklo atstovai mėgausis namų židinio jaukumu.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *