Nors niekam nelemta tiksliai žinoti, kokius džiaugsmus ar išbandymus atneš 2005-ieji, praskleisti ateities uždangą trokšta ir turtingi, ir vargšai. Daugelis pranašų spėja, kad Lietuvoje šiemet nieko baisaus nenutiks, tačiau pasaulyje, ypač antrąjį pusmetį, galimi kariniai konfliktai ir įžymių veikėjų mirtys.

Pranašauja karą

Pranašysčių – nors vežimu vežk. Iš žvaigždžių, runų, kortų ir net kavos tirščių pranašaujantys šių dienų mikaldos ir nostradamai – patys geidžiamiausi pašnekovai. Tačiau ar daug spėtų įvykių išties išsipildė? Neteko girdėti, kad būtų išpranašautas antrąją Kalėdų dienų Aziją nusiaubęs cunamis, nusinešęs 150 tūkstančių gyvybių, Beslano tragedija ar kiti praėjusių metų baisūs įvykiai.

Vienas įžymiausių XVI a. pranašų – gydytojas, astrologas Nostradamas užrašė ir paliko tūkstančius pranašysčių. Pranašas spėjo, kad pirmieji dideli Vakarų pasaulio ir islamo šalių nesutarimai kritinę ribą pasieks 2005-2015 metais. Tuomet prasidės karas, kuris, jeigu tikėsime Nostradamu, pareikalaus pusės amerikiečių, maždaug dviejų trečdalių europiečių ir trijų ketvirtadalių musulmonų gyvybių.

Tai bus pirmas globalinis karas, kuris ypač palies Šiaurės pusrutulį.

Kėsinsis į Bušą?

O Tuniso astrologas Hasanas aš-Šaranis per arabų televiziją „Al Arabiya“ išpoškino: 2005-aisiais mirs Sadamas Huseinas, krikščionys neteks ligoto popiežiaus Jono Pauliaus II, o prieš Amerikos prezidentą Džordžą Bušą bus įvykdytas mirtinas pasikėsinimas.

Beje, 2004-ųjų pradžioje jis atspėjo Jasiro Arafato mirtį. Prieš keletą metų arabų pranašautojas numatė ir princesės Dianos žūtį.

Hasanas aš-Šaranis tvirtino, kad 2005-ųjų liepos-spalio mėnesiais vyks tokie įvykiai, kurie paveiks įvykius Artimuosiuose Rytuose ir dėl kurių nesulauks teismo baigties Sadamas Huseinas, o tada ir Amerikos lyderis pateks į pavojingą situaciją. Be Dž. Bušo, teroristų taikiniu šiemet taps galimas Palestinos vadovo rinkimų nugalėtojas Mahmudas Abasas, o daugelyje Europos miestų vyks teroro aktų serija. Bet pats kruviniausias bus surengtas Londone ir ne mažesnis įvyks Tel Avive.

Kils epidemija

Nors rusų astrologas Sergejus Kurapovas pirmąjį šių metų pusmetį tikisi nacionalizmo apraiškų, religinių ir ideologinių konfliktų sumažėjimo, antroje metų pusėje jis taip pat įžvelgia kataklizmus, susijusius su Marso judėjimu. Astrologas „karo dievo“ apsireiškimo tikisi du kartus per 2005-uosius – spalio pradžioje ir gruodžio viduryje. Pastarasis – ypač pavojingas

Taro kortų simbolius skaitanti panevėžietė Ginta Mačienė mano, kad 2005-ieji bus lemtingi metai.

Ši moteris Lietuvai pranašauja tarptautinį skandalą, naujos partijos, kuri ves žmones į bruzdėjimus, atsiradimą, didelį ginčą dėl strateginio objekto, menką Europos Sąjungos paramą, didėjančius mokesčius, tarp moksleivių kilsiančią epidemiją, gamtos stichijas.

Būrė iš vaško

Astrologė Regina Marcinkevičienė pagal žvaigždes spėjo, kad šie metai bus geri smalsiems, linksmiems žmonėms ir smulkiems verslininkams. Astrologė Nijolė Valaitytė-Volmer įsitikinusi, kad žmonės bus linkę ieškoti teisybės, o tai skatins konfliktų tikimybę. Nerimas, įtampa gali pradėti augti jau nuo kovo 21-osios, o rudenį galimas ir didelis karinis konfliktas. N.Valaitytė-Volmer spėja, kad šiemet suklestės socialiniai mokslai, seksis kūrybingiems žmonėms, vis stiprės vienovė tarp dvasios ir kūno, proto ir širdies, intelekto ir jausmų – tai Vandenio epochos ženklai.

Baltiškųjų papročių tyrinėtojai teigia, jog seniau lietuviai nebuvo linkę į burtus. Visi spėjimai būdavo susiję su oru ir kitų metų derliumi. Savo ir artimųjų likimą spėdavo traukdami šiaudą – kieno ilgesnis, tas ilgiau gyvens.

Į vandenį lašindavo žvakės vašką ir iš susidariusių formų skaitydavo savo gyvenimo simbolius arba degino popierių ir, stebėdami besirangantį ant sienos šešėlį, spėdavo, kas jų laukia.

Anksčiau likimą skaityti padėdavo kiekvieno žmogaus intuicija, o ne burtininkai.

Rūpinsis benamiais

Klaipėdietė būrėja Natalija mūsų miestui pranašauja sudėtingus metus. Tačiau jie bus palankūs mažas pajamas turintiems žmonėms – jos turėtų padidėti dėl valdžios teigiamo požiūrio ir įvairiapusės pagalbos. Anot Natalijos, Klaipėdos valdžia labai rūpinsis benamiais, biudžetinių įstaigų darbuotojais. Jokių didelių nelaimių klaipėdiečiams kortos nerodė.

Astrologė Violeta Liaugminienė sakė, kad šiais metais sėkmę lems žalsva, melsva, žydra spalvos. Laimingas skaičius – 8. Metus valdys medžio stichija. Laimingos šalys – Australija ir Anglija.

2005-uosius astrologė suskirstė į du skirtingus periodus – iki spalio 26 d., kai Jupiteris bus Svarstyklių ženkle, ir po spalio 26 d.

Pirmasis periodas – tai laikas, kada visos problemos turėtų būti sprendžiamos taikiai ir harmoningai. Sėkmės paslaptis – mokėjimas tartis ir derėtis, rasti kompromisą, geras laikas vertinantiems grožį ir eleganciją. Tai ramus metas, ypač sėkmingas oro ir ugnies ženklams.

Seksis drąsiems

Po spalio 26-osios, kuomet Jupiteris pereis į Skorpiono ženklą, laikas sėkmingesnis drąsiems, rizikos nebijantiems žmonėms, labiau palankūs žemės ir vandens ženklams. Šiuo metu gerai pradėti didelį verslą, ypatingos galimybės atsivers psichologams, psichiatrams, magams bei verslininkams, policininkams, kariškiams.

V.Liaugminienė tikino, kad iki 2012 m. išliks katastrofų, gamtos stichijų siautėjimo tikimybė. Iki 2012 metų ji dar didės. Nuo kovo 21 d. pagal persų kalendorių prasideda Vilko metai, valdomi Plutono. Taigi šiais metais gali būti daug nenumatytų situacijų, gamtos kataklizmų ir žemės drebėjimų. Tai lemiantis Plutonas vis labiau artėja prie galaktikos centro. Plutonas atsakingas už žemės ir žmogaus transformaciją. Tai pasireikš per kataklizmus, bus purtoma ir žemė, ir žmogus.

Pablogės ekonomika

Lietuvai, esančiai Vėžio ženkle, iki balandžio 29 d. dar turės reikšmės Juodasis Mėnulis. Sunkiau bus tiems, kurie nevertina šeimos. Lietuva turi tris horoskopus. Pagal pirmąjį, – 1918 m. vasario 16 d., kada Lietuva užgimė kaip valstybė, – prognozės liūdnos.

Nuo balandžio iki rugpjūčio laukia sudėtinga situacija finansų, ekonomikos, bankų srityje. Tuomet sudarytos sričių sutartys gali būti ne Lietuvos naudai. Ypač kritinis laikotarpis – birželio ir liepos mėnesiai, kai Saturnas bus finansų ir ekonomikos būste. Tačiau šią situaciją labai sušvelnina 1990-ųjų horoskopas ir 2004 metų įstojimas į ES. Nepaisant to, Lietuvos ekonominė situacija šiemet turėtų kiek pablogėti, – spėliojo V.Liaugminienė.

Gims atradėjas

Aiškiaregė iš Varnių Regina Šakinienė sakė, kad šie metai pareikalaus daugiau įsipareigojimų. Pirmąjį pusmetį žmonės norės apginti kitus, bus drąsūs ir teisingi. Labiausiai išryškės Avino ženklo žmonės. Jie bus patys karingiausi. Tačiau konkretūs, užsispyrusiai siekiantys tikslo.

Jau nuo sausio 21 d. pasaulyje prasidės agresyvus laikotarpis, kurio atgarsius Lietuva pajus balandžio mėnesį. R.Šakinienės teigimu, balandis – bjaurus mėnuo visam pasauliui. Rugpjūtį Lietuvoje turėtų gimti vaikas, kuris taps didžiu atradėju. Jis Lietuvai duos labai daug.

Nelaimių Lietuvoje bus, tačiau nelabai baisių. Kortos rodo sausras, gaisrus. Aiškiaregė įžvelgia, kad liepos, rugpjūčio mėnesiais didelę reikšmę kažkodėl turės vanduo. Galbūt jis bus užterštas. Šie mėnesiai bus kritiniai daugeliui žmonių, atnešiantys ligas ir praradimus.

Kitose pasaulio šalyse tuo metu gali kilti uraganų. Atsargesni turėtų būti Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių krašto žmonės. Čia bus pasikeitimų, kurie turės rezonansą. Šiose vietose gyvenantys gali net jausti karinius konfliktus. Aiškiaregė neįžengė tiksliai, tačiau sakė, kad tose vietose kažkas turi telktis.

Views All Time
Views All Time
5461
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!