Reign of Fire (2003 Didžioji Britanija / Airija / JAV) 1 val. 41 min.
Fantastinis veiksmo trileris
Žiūrovų reitingas: (balsavo 98)

Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai
Režisierius: Rob Bowman
Aktoriai: Christian Bale, Matthew McConaughey, Izabella Scorupco, Gerard Butler, Scott Moutter, David Kennedy, Alexander Siddig

Filmo veiksmas nukelia į 2010-2020 Angliją, į pasaulį, sunaikintą ir valdomą monstrų, sugebančių spjaudyti ugnimi, savo išvaizda primenančių seniai išnykusius drakonus. Nedidelė grupelė išlikusių gyvųjų nusprendžia išgelbėti žemę nuo baisių mutantų ir jų “ugnies valdžios”.

Šių dienų Londone dvylikametis berniukas stebi savo mamą, profesionalią konstruktorę-inžinerę. Jos organizuoti miesto kasinėjimai prikelia ugnimi alsuojantį žvėrį. Po dvidešimties metų Žemę okupuoja galingi monstrai. Vienas iš nedaugelio likusiųjų gyvųjų – Quinn, tas pats būsimos pasaulio tragedijos pradžią matęs vaikas, vadovauja mažai paprastų mirtingųjų bendruomenei, siekiančiai išgyventi ugnies apimtoje teritorijoje. Quinno gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, kai į stovyklą atvyko Alex ir Van Zano vadovaujami, puikiai treniruoti ir parengti kariai, medžiojantys ugnį sėjančius monstrus. Jie pasiekė Angliją, sekdami vyriškos lyties monstrą, žiauriausią kada nors Žemėje gyvenusį gyvį. Nužudžius jį, išnyks ir visi kiti. O sunaikinus jų kiaušinius, drakonų neliks amžiams.

Ar nedidelei žmonių grupei pavyks susiremti ir nugalėti neįveikiamus mutantus, sužinosite pažiūrėję efektingą, pašėlusį, įtemptą fantastinį nuotykių filmą “Monstrų ataka”.

“Geriausias filmas apie monstrus po “Juros periodo parko”… Nedaug romantiškų meilės scenų, nėra reikšmingų dialogų ar gilių charakterių, tiesiog nuolatinis veiksmas. Tikras tostesterono ir adrenalino kokteilis!” / James Berardinelli /

http://www.cinema.lt/filmoanotacija.asp?2396

Views All Time
Views All Time
2384
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!