(1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019 metai)

  • Dvyliktasis zodiako ženklas.
  • Kiniškai: „čžu“.
  • Laikas, kurį valdo šis ženklas: 21:00 – 23:00.
  • Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Žuvys.
  • Elementas: Metalas.
  • Geros savybės: kantrumas, nuoširdumas, teisingumas, linksmumas, rūpestingu, protingumas.
  • Neigiamos savybės: naivumas, egoistiškumas, užsispyrimas, landumas.
  • Tinkama profesija: aktoriaus, fermerio, menininko, darbas, kuriame galima jaustis reikšmingu ir patarnauti kitiems.
  • Tinkamas partneris: Kiškis, Ožka, Šuo.
  • Netinkamas partneris: Gyvatė.

Kiaulė simbolizuoja ištvermę, kantrybę, geraširdiškumą ir naivumą. Tai pats teisingiausias zodiako ženklas.

Šie žmonės niekuomet neišduos, galite jais visiškai pasitikėti. Jie naivūs, patiklūs, tiki viskuo, kas jiems sakoma. Juos gana lengva apgauti, bet tik todėl, kad jie labiau linkę tikėti gerais, o ne blogais dalykais. Kantriai priima nesėkmes ir kitų žmonių ydas, altruistiški. Nuoširdūs, retai meluoja, nebent norėdami nuo ko nors apsisaugoti. Griežti ir reiklūs sau. Dažnai sugrįžta mintimis prie atliktų darbu, klausinėja patys savęs, ar gerai ir teisingai pasielgė. Neretai įsijaučia į kitų žmonių būklę, kad geriau juos suprastų. Optimistiški, tiki, kad žmogus gali pasiekti laimę ir tobulybę.

Nemėgsta konkuruoti. Nemėgsta ginčų, dažniausiai nusileidžia arba suvaidina, kad pakeitė nuomonę.

Tai intelektualūs ir protingi žmonės. Daug skaito, tačiau dažniausiai nesirinkdami ką, viską iš eilės.

Kompanijoje – linksmi, kartais kiek lengvabūdiški. Dažniausiai nekalbūs, bet jei jau nusprendė ką pasakyti, tai negalės sustoti tol, kol neišsakys visko, ką galvoja viena tema. Turi mažai draugų, bet tikri draugai jiems lieka draugais visą gyvenimą.

Kiaulės ženklo moteris patikli, tačiau reikli. Gali būti labai pavydi ir laikyti savo partnerį griežtai nuosavybe. Tikisi, kad jis bus toks pat atviras ir ištikimas, kaip ir ji. Todėl vyrą jaučiasi atsargiai. Kai randa tinkamą partnerį, yra rami, optimistiška ir laiminga. Mėgsta dovanoti dovanas, rengti nedideles šventes, staigmenas. Geros šeimininkės.

Šio ženklo žmonės materialistai. Jie laimingi, kai turi pinigų. Jei pinigus reikia uždirbti patiems, tampa gana mechaniški, daug dirba. Pinigų jiems retai kada trūksta, moka juos išlaikyti.

Turi didelę valią, kuri padeda siekti užsibrėžto tikslo. Tačiau prieš priimdami bet kokį sprendimą, ilgai svarstys visus „už“ ir „prieš“, tuomet gali pasirodyti, kad jie nežino, ko nori.

Liaudies išmintis sako, kad kiaulę visi maitina, kad ji būtų stora ir tuomet ją būtų galima suvalgyti. Iš tiesų šio ženklo žmonėms reikia būti atsargiems, kad jų neapgautų.

Tinkamas partneris: geriausia gyventi su Kiškiu (Katinu), tarp jų nekils nereikalingų barnių. Ožka Kiaulę kiek išnaudotų, tačiau sąjunga gera. Reikėtų vengti Gyvatės, kadangi Kiaulė greitai tampa nuo jos priklausoma.

Views All Time
Views All Time
4060
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!