Avinas. Keliaudami su šio ženklo žmonėmis nuo pirmų akimirkų pastebėsite jų trykštančią energiją ir veržlumą. Iš pradžių visa tai atrodys labai žavinga, bet ar Avinas ilgiau keliaudamas neišsiduos, kaip jam sunku susivaldyti, ar neparodys savo nekantrumo, ar nepuls mosuoti rankomis.

Į Avino ženklo žmones atkreipiamas daugumos dėmesys. Avinai entuziastingai reiškia savo susižavėjimą, džiaugiasi nesivaržydami kaip vaikai. Kitus gali šokiruoti toks emocijų atvirumas. Jie labai pakelia keliaujančiųjų nuotaiką, kada jau būna apėmęs kelionės nuovargis.

Avinai retai kada paklauso patarimo. Jeigu jie turi tikslą kur nors nuvykti – vargu ar pasiseks atkalbėti. Realiai susidūręs su kitų numatytais perspėjimais, šio ženklo žmogus labai sunkiai, o gal ir visiškai nepripažins savo pralaimėjimo. Avinai negali gyventi nerealizavę savo užmojų. Labai skirtingi šių žmonių kriterijai, vykstant į netolimas išvykas ir tolimas keliones. Sugalvoję paiškylauti, jie gali nekreipti dėmesio į sutuoktinio nuomonę ir išvykti su draugais. Ir ne taip jau svarbu, kur.

Avinams ilgesnis buvimas vienoje vietoje sunkiai pakenčiamas. Jiems reikia įspūdžių, informacijos, naujų pažinčių. Vykstant į tolimą kelionę Avinams reikia partnerio. Bet ir čia Avinui turi būti suteikta teisė vadovauti. Jeigu kasdieniame gyvenime gal nevisada įvertinate sutuoktinio paramą, tačiau kelionėje įsitikinsite, kaip esate vienas kitam reikalingi.

Kelionėje naudinga pamiršti telefoną. Šio ženklo žmonėms dažnai tenka lankytis užsienyje ir tai pakeičia šių žmonių įvaizdį, sustiprina autoritetą. Be to, tokios kelionės sustiprina Avino žinias ir tai turi įtakos jo profesinėje veikloje. Vykdami pailsėti, Avinai nepaliks vaikų ir neatsisakys kartu pasiimti svetimus. Trokšdami patirti kelionių džiaugsmą ir malonumą, Avino ženklo žmonės turėtų dar prieš kelionę nepatirti pasiruošimo streso. Tai kelioms dienoms gali garantuoti galvos skausmą ir padidėjusį jautrumą.

Dirbantys kelionių agentūroje, gimusieji po šiuo ženklu, sugeba būti puikūs organizatoriai, bet sėkmingam finišui gali pritrūkti kantrybės. Jie uždega kitus savo idėjomis ir siekia diegti naujoves. Greitai atsigavę po kelionės nuovargio susiruošia vėl. Ne Jų būdui vis tie patys maršrutai. Paklausykite Avino patarimų, kai planuojate vaikų išvyką.

Avino ženklui priskiriama Vokietija, Turkija, Airija, Vietnamas, Mongolija, Turkmėnija.

Views All Time
Views All Time
4935
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!