(1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 metai)

  • Dešimtasis zodiako ženklas.
  • Kiniškai: „czi“.
  • Laikas, kurį valdo šis ženklas: 17:00 – 19:00.
  • Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Jautis.
  • Elementas: Žemė.
  • Geros savybės: ištikimybė, rūpestingumas, teisingumas, atvirumas.
  • Neigiamos savybės: staigus susierzinimas, agresija, netaktiškumas.
  • Tinkama profesija: teisės, policijos, verslo, žurnalistikos, aktorystės ir muzikos sritys.
  • Tinkamas partneris: Jautis, Gyvatė, Drakonas.
  • Netinkamas partneris: Kiškis (Katinas).

Gaidys – tai kovos, jaunystės, vilties, tyrumo simbolis.

Gaidžiu ir viščiuku paprastai liaudyje vadinami žmonės, staiga įsikarščiuojantys, mėgstantys ginčytis ir net pulti dėl smulkmenų. Gaidys – taip pat saulės simbolis, pasveikinantis ją betekančią. Jį galima pamatyt ant daugybės Kinijos namų stogų.

Šio ženklo žmonės kuklūs, tačiau kartais būna agresyvūs, nori save apginti. Jie visada kalba tai, ką galvoja, be užuominų. Tačiau tokį atvirumą kiti gali palaikyti egoizmu.

Šio ženklo žmonės nekreipia dėmesio į kitų jausmus, nemano, kad ko nors reikia gailėtis. Mano, kad kiekvienas turi pats už save kovoti. Jie konservatyvūs.

Kadangi yra kuklūs, dažniausiai savo išskirtinumą demonstruoja ne veiksmais ir žodžiais, o drabužiais (gaidžių plunksnos juk puošnios).

Galvoja, kad visuomet yra teisūs ir žino, kaip spręsti problemas. Niekuo nepasitiki, tik savimi. Tačiau patys retai dalina kitiems patarimus. Mėgsta svajoti, įgyvendinti fantastiškas ir absurdiškas idėjas. Tačiau mėgsta svajoti jaukiuose namuose. Neprotingai drąsūs – galėtų rizikuoti netgi savo gyvenimu, tuo pačiu metu plačiai besišypsodami. Neretai mėgsta pasigirti tokiais dalykai, kurių net negalėtų įgyvendinti. Su juo maloniau būti tarp žmonių, nei intymioje aplinkoje.

Neretai yra tingūs, tačiau, jei ko nors labai siekia, būna labai darbštūs. Visada siekia padaryti daugiau, nei įmanoma. Tik dideliu darbu gali išlaikyti save ir savo šeimą.

Vietnamiečiai sako, kad gaidys suras kirminą net, jei reikės giliai kasti kojomis ir snapu. Tai rodo šio ženklo žmonių tvirtą siekimą.

Tačiau, jei šie žmonės atsiduoda savo svajonėms ir tinguliui, jie gali tapti žaviais valkataujančiais filosofais. Neretai juos sužavi rizika, dėl kurios gali daug ką prarasti.

Nemoka būti ekonomiški.

Gaidžio ženklo vyras mėgsta moterišką kompaniją, kurioje gali sužibėti. Tačiau tai tik dėmesio troškimas. Šio ženklo vyras įsimyli stipriai tik vieną kartą gyvenime. Kartais jam gali tekti daug pakovoti dėl savo meilės, o vėliau ją išlaikyti, pririšti.

Gaidžio ženklo moteris mėgsta kitų moterų draugiją ir darbą, kuriame reikia bendrauti su moterimis. Šios moterys pasitiki savimi ir yra žavios. Gali vedžioti už nosies daugybę vyrų. Joms nereikia baimintis dėl bėgančio laiko – jos visada sugebės rasti vyrą, kuris bus ir talentingas, ir sugebantis išmaitinti šeimą. Šeimyniniame gyvenime jos vadovaujasi protu ir humoru. Yra draugiškos, aktyvios.

Tinkamas partneris: gaidys bus laimingas su Jaučiu, kuris yra šeimyniškas ir konservatyvus. Jis puikiai filosofuos su Gyvate. Veikloje ir meilėje Gyvatė jam parodys savo išmintį, tačiau, jei pradės žibėti labiau už jį, tegu pasisaugo. Drakonas sugebės patenkinti visus Gaidžio poreikius. Vertėtų vengti Kiškio (Katino).

Views All Time
Views All Time
3415
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!