Praeityje Feng Shui buvo prieinama tik Kinijos imperatoriui bei jo šeimai ir valstybės pareigūnams. Paprastiems žmonėms, naudojantiems Feng Shui, grėsė mirties bausme. Šiais laikais tam, kad naudotumėtės Feng Shui patarimais, jums nereikia valdyti žymaus banko, galingos korporacijos ar būti roko žvaigžde.

Kinų kalba Feng reiškia vėją, o Shui – vandenį. Feng Shui praktikui šie du elementai taip pat reiškia nematomą gyvybinės energijos jėgą ch’i.

Ch’i srovių judėjimo krypčių nustatymas, keitimas, sustiprinimas arba nukreipimas – pagrindinis Feng Shui uždavinys.

Užuot nuolat kovoję su gyvenimu ir aplinka, žinokite, kad net nežymios Feng Shui detalės, pritaikytos atitinkamoje vietoje, padės nukreipti tiek asmeninius, tiek karjeros reikalus palankia kryptimi. Tai, kas anksčiau erzino, praras reikšmę. Jūs vis mažiau laiko skirsite veiksmams, kurie neefektyvūs, liausitės plaukę prieš negailestingą gyvenimo srovę ir po truputį vis daugiau laiko skirsite tiems dalykams, kurie jums atneš džiaugsmą ir sėkmę.

Feng Shui – ne magiškas, bet natūralus procesas. Teisingai taikomas, jis lėtai, bet užtikrintai suformuos teisingo pasaulio suvokimo jausmą, ir nepasitenkinimą pakeis pasitenkinimas.

Donaldas Trampas ir Richardas Bransonas – abu naudojasi Feng Shui specialistų paslaugomis, ir pažiūrėkite, kaip jiems puikiai sekasi.

Vertinkite Feng Shui ne kaip prietarus, bet greičiau kaip simbolius. Karlas Jungas įrodė, kad pasąmonę VEIKIA SIMBOLIAI, kurie sąmonei gali atrodyti primityvūs.

Jeigu jums sunku pripažinti, kad Feng Shui veikia dėl ch’i koncentracijos ir išsklaidymo, jūs visada galite pateisinti savo Feng Shui sėkmę tuo, kad šiaip paveikėte savo pasąmonę ir ji padeda jums siekti norimų tikslų. Laikykite Feng Shui tam tikrų taisyklų rinkiniu, padedančiu paveikti jūsų pasąmonę. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra tai, kad Feng Shui iš tikrųjų veikia.

Tačiau jūs negalite taikyti taisyklių aklai. Nerūpestingas ir neteisingas Feng Shui taikymas gali sugriauti jūsų likimą.

Kinai mano, kad sėkmė yra ne savaiminis procesas, bet tai, ką galima sukurti darbu ir sąmoningai didinti.

Views All Time
Views All Time
4885
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!