Patys ištikimiausi Džordžo Luko kino epopėjos “Žvaigždžių karai“ fanai, likus 7 savaitėms iki trečio filmo epizodo išleidimo, sugriovė stovyklą prieš Holivudo kino teatrą Grauman‘s Chinese Teatre, kur vyko ankstesnės filmo dalių premjeros. Kaip praneša BBC News, paaiškėjo, kad kompanijos 20th Mentury Fox prodiuseriai planuoja premjerą pristatyti kitame – ArcLight – kino teatre, kuris yra už pusantro kilometro nuo Grauman’s Chinese Theatrer.

Nepaisant to, dalis filmo “Žvaigždžių karai” gerbėjų atsisako palikti savo budėjimo vietas, manydami, kad juos bando apgauti. “Žinom mes tokius pasakojimus”, – tokią nuomonę apie prodiuserių perspėjimą, išsakė viena filmo fanė. Ji teigia, kad panašūs gandai sklandė ir prieš pirmo bei antro filmų epizodus 1999 ir 2002 metais, ir galų gale filmai buvo pristatomi Grauman’s Chinese Theatre.

Pasaulinė filmo premjera numatyta 2005 metų gegužės 19 dieną. Tiesa, vasarį pasklido gandai, kad pirmąkart filmas gali būti parodytas 58 – jame Kanų festivalyje, gegužės 11 dieną.

Views All Time
Views All Time
2254
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!