Šokio spektaklis „Fantazija penkioms stichijoms”

Šokio spektaklis
„Fantazija penkioms stichijoms”
projektas inicijuotas bendrovės „Bitė Lietuva”

Choreografė – Anželika Cholina
Scenografas – Marijus Jacovskis
Kostiumų dailininkas – Kęstas Rimdžius
Video projekcija – Justinas Vinevičius

Spektaklio trukmė 35min.  

Straipsniai 1 reklama

Spektaklyje dalyvauja:

Andrius Žužalkinas, Martynas Rimeikis, Eligijus Butkus, Laimis Roslekas, Donatas Bakėjus, Romas Ceizaris, Igoris Zaripovas, Laurynas Navickas, Margarita Makejeva, Margarita Verigaitė,  Kristina Galalytė, Inga Cibulskytė, Giedrė Zaščižinskaitė, Jekaterina Romankova, Modesta Butautytė

Šokio spektaklis „Fantazija penkioms stichijoms”  – tai spektaklis apie gamtą. Čia dalyvauja 14 baleto artistų, kurie įkūnija vandens, žemės, oro ir ugnies stichijas. Solistas Andrius Žužžalkinas šiame spektaklyje sukūrė Žmogaus vaidmenį. Jis išbūna scenoje visą laiką ir pasakoja apie Žmogaus susidūrimus su gamtos stichijomis, kurios yra jo paties vidaus išraiška. Pirmą kartą Anželikos Cholinos spektaklyje dalyvauja ir cirko artistai.

Kaip teatro kostiumų dailininkas čia debiutavo stilistas Kęstas Rimdžius, neteatrališkais, subtiliais kostiumais įnešęs į spektaklį kitokią vaizdo kokybę.

„Pastatymas kardinaliai skiriasi nuo ankstesnių mano darbų. Jame nėra siužeto, bet labai daug šokio ir stebuklingo grožio” – sako choreografė Anželika Cholina.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]