22 metų Žaneta Krasilnikova, praėjusią vasarą sudalyvavusi TV3 televizijos realybės šou projekte “Ferma”, per “Radiocentro” apdovanojimus netyčia scenoje apnuogino savo krūtis, bet dėl to visai nekompleksuoja.

Pakeitė šokėją

Sausio 31-ąją per “Radiocentro” apdovanojimus naujame amplua debiutavo TV3 televizijos projekto “Ferma” dalyvė Žaneta. “Fermerę” pasikvietė muzikos grupės “Cisco Kid” nariai, nes į Lietuvą nespėjo grįžti “etatinė” grupės šokėja Viktorija.

“Grupės narė Erika Ališkevičiūtė yra mano sesers draugė. Kadangi šokėja Viktorija nebesuspėjo laiku atvažiuoti į “Radiocentro” apdovanojimus, Erika pasikvietė mane”, – pasakojo TV3 televizijos projekto “Ferma” dalyvė.

Žaneta pasigyrė, jog šokiai jai – ne naujiena. Prieš septynerius metus ji lankė pramoginius šokius, prieš šešerius metus šoko grupėje “Sel”, prieš trejus metus koncertavo su grupe “Beat Street”.

Nuslinko liemenėlė

Baltaplaukė Žaneta, studijuojanti Vilniaus Gedimino technikos universitete verslą ir vadybą, už šokį scenoje per “Radiocentro” apdovanojimus honoraro neėmė. “Visgi Erika yra mano draugė”, – sakė Žaneta.

Tačiau būtent šokio metu Žaneta visai Lietuvai apnuogino savo dešinę krūtį. Muzikos grupė “Cisco Kid”, garsėjanti erotiniais dainų tekstais bei seksualiu įvaizdžiu, Žanetai per “Radiocentro” apdovanojimus pasiūlė vilkėti seksualų kostiumėlį – liemenėlę ir vos sėdmenis dengiantį sijonėlį.

Šokio metu Žanetai nuo krūties nuslinko miniatiūrinė liemenėlė. Vos kelias sekundes trukęs blondinės apsinuoginimas buvo užfiksuotas ne tik televizijos kamerų, bet ir paparacių.

Lietuva kompleksuoja

“Kas čia tokio?”, – retoriškai klausė Žaneta. Ji “VL Vakaro žinios” tvirtino neturinti ko slėpti: “Pas mane viskas savo vietose ir dėl to nekompleksuoju”. Pasak baltaplaukės Žanetos, greičiau kompleksuoja Lietuva, pamačiusi jos apnuogintą krūtį.

Beje, po skandalingojo įvykio Žaneta susitiko su visais “fermeriais” – Židrūnu, Andriumi, Izolda ir Nerijumi. “Fermeriai” Žanetai mestelėjo, kad jie ją pamatė apsinuoginusią.

Žaneta “VL Vakaro žinios” pasijuokė, jog ji visus projekto dalyvius matė visiškai nuogutėlius Estijos vienkiemyje, kada buvo filmuojamas TV3 televizijos projektas.

Views All Time
Views All Time
3184
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!