Kaubojus iš Šanchajaus

Shanghai Noon

Laukiniuose Vakaruose – kung fu smūgis klasikiniam vesternui!

veiksmo komedija/vesternas
Režisierius: Tom Dey
Scenarijaus autorius: Miles Millar, Alfred Gough
Prodiuseriai: Gary Barber, Roger Birnbaum, Jonathan Glickman, Jackie Chan
Vaidina: Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu
Muzika: Randy Edelman
Sukurta: JAV (2000)
Trukmė: 110 min. (1 val. 50 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2000 m. spalio 6 d.

Straipsniai 1 reklama

19-ojo amžiaus pabaiga, galinga Kinijos imperija. Už Uždraustojo miesto vartų, saugoma imperatoriškųjų sargybinių, gyvena gražuolė princesė Pei Pei…

Tačiau vieną dieną idilė griūna – iš Uždraustojo miesto princesę pagrobia piktadariai. Kinijos imperatoriaus sargybinis Čonas Vongas (Jackie Chanas) jaučiasi dėl to kaltas. Nors pagrobėjai spruko toli – net į kitą žemyną, Ameriką, – gelbėti princesę paskui juos skubiai išvyksta keturi vyrai. Žinoma, tarp jų yra ir Čonas Vongas.

Laukiniai Vakarai, Nevados valstija. Sekdamas karštomis pagrobėjų pėdomis, Čonas Vongas atsiskiria nuo tėvynainių grupelės. Visgi, neįtikėtinomis aplinkybėmis likimas jį pasiveja – vikrus kinietis, Laukiniuose Vakaruose mieliau naudojantis ne įprastą šešių šovinių apkabos revolverį, bet tėvynėje įvaldytą kung fu techniką, traukinyje susiduria su Rojumi Obrajenu (Owenas Wilsonas). Pastarasis Laukiniuose Vakaruose jaučiasi kaip žuvis vandenyje – verčiasi apiplėšimais, tačiau turi ne tik puikią uoslę auksui, bet ir beveik auksinę širdį. Ar gali būti geresnis duetas, kad surastum ir išvaduotum pagrobtąją Kinijos princesę Pei Pei?

Jokių specialiųjų efektų ir dublerių! Pasiruoškite vėl mėgautis beprotišku tempu, humoru ir neįtikėtinais, iš tikrųjų atliktais kung fu genijaus Jackie Chano triukais!

Šioje srityje jam nėra lygių. Nors honkongiečiui 175 cm ūgio J.Chanui – jau per keturiasdešimt, o filmų sąrašas seniai viršijo 100 (!), jis vis taip pat mitriai kilnoja kojas, bėgioja ir pliekia blogus vyrukus be jokio atokvėpio. Pasižiūrėkite ir suprasite, kodėl nei viena draudimo kompanija nenori apdrausti aktoriaus, kuris visus beprotiškiausius filmo triukus atlieka pats!

“Kung fu filmai teigiamai veikia auklėjimą”, – J.Chanas, 1995-aisiais atsiimdamas “MTV Movie” apdovanojimą.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *