Jaunas Holivudo plevėsa Eltonas Kačeris, oficialus Demi Mur vaikinas, kuris esti dar ir 15 metų jaunesnis už “Eilinę Džein”, per “Trojos” peržiūrą susidarė labai liūdną įspūdį.

Contactmusic.com žurnalistui jis papasakojo, kaip su Demi ir jos drauge susiruošė eiti pažiūrėti filmo, graikų istorijos tematika. Tačiau labai susijaudino, kai pastebėjo, kaip kupinomis susižavėjimo akimis, moterys apžiūrinėja Brado Pito (Achilo) kūną.

Aktorius Eltonas Kačeris : “Mes nuėjome į kiną, kad pažiūrėtume filmą “Troja” . Mes sėdime su Demi ir jos drauge, manydami, kad žiūrėsime kovinį filmą. Pasirodo mes žiūrėjome filmą, kuriame didžiąją laiko dalį Bradas Pitas vaikštinėja apsinuoginęs.”

Kaip teigia 27 metų Kačeris, kiekvieną kartą, kai ekrane pasirodydavo ištreniruotas Pito kūnas, Demi su drauge laidė susižavėjimo šūksnelius “Ai!” ir “Oi!” ir atvirai grožėjosi Brado Pito kūnu. Jam net teko priminti Demi: “Mažute, aš dar čia!”, skundėsi Eltonas.

Ir štai dabar jaunasis aktorius susirado trenerį, kuris ruošė “Trojos” filmavimui keturiasdešimtmetį aktorių Bradą Pitą.

Views All Time
Views All Time
2421
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!