“Pradžia-1993 m. Grupę įkūrė ugnius(gitara ir balsas) ir darelis (bosas), vėliau prisijungė evka (būgnai). Toje pačioje mokykloje, kurioje mokėmės (ugnius ir darelis), mokėsi ir “marichuanos” bosistas/būgnininkas kastis, kuris ir sutiko kurį laiką pagroti “anarchijos invazijoje” (pradinis grupės pavadinimas). Evka pradėjo dainuoti. Šia sudėtimi prasidėjo pirmieji koncertai ir įrašai, iš kurių sėkmingiausias buvo 1994 žiemą įrašytas demo “protestas”. Po šio įrašo išėjo kastis ir prasidėjo būgnininko paieška.Kurį laiką būgnais grojo pankas, su kuriuo buvo bandyta įrašyti pora gabalų splitEP`ui, tačiau normaliai tai padaryti taip ir neišėjo. 

Kažkur 1995 rudenį ateina radža, kuris tuo metu dar grojo ir grupėje “wc news”, tačiau pastarajai galutinai iširus, radža pasilieka “a. invazijoje” (palaipsniui trumpėjantis grupės pavadinimas). 

1996 pavasarį įrašomi “vogti veidai”, kurie pasirode split`e su “sc”. 

1997 pavasarį pirmą kartą išvažiuojam trim koncertam į lenkiją. Tuo metu pavadinimas sutrumpėja iki vieno žodžio. Rudenį įrašom “pakeisk spalvas“, kurį pradžioje išleidžia pats radža, o po metų jau “kablio muzika” su 4 bonus gabalais. Kaip tik tuo momentu mindas (“dr. green”) pasiūlo pabandyti su dviem gitaristais, mes aišku sutinkam.

1999 pavasarį kartu su mindiaku išvarom į turą po vokietiją ir čekiją, o vasarą įrašom “nežiūrėk atgal”.

Šį įrašą įšleidžia vėl “kablio muzika”. Grupė dar sugroja keletą koncertų ir metų pabaigoje visi galutinai išsiskirstom.”

Views All Time
Views All Time
1405
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!