Intimacy

Įspėjimas!!! Filme yra PENKIOS atviros sekso scenos, kuriose profesionalūs kino ir teatro aktoriai daro TAI iš tikrųjų.

drama suaugusiems
Režisierius: Patrice Chéreau
Scenarijaus autorius: Patrice Chéreau, Hanif Kureishi, Anne-Louise Trividic
Prodiuseriai: Patrick Cassavetti, Charles Gassot, Jacques Hinstin
Vaidina: Mark Rylance, Kerry Fox, Timothy Spall, Alastair Galbraith, Marianne Faithfull
Muzika: Éric Neveux
Sukurta: Pranc, D.Britanija, Vokietija, Ispanija (2000)
Trukmė: 119 min. (1 val. 59 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2001 m. gruodžio 7 d.

drama suaugusiems. Tik nuo 18 metų.

Geriausias Berlyno tarptautinio kino festivalio filmas

Geriausia Berlyno tarptautinio kino festivalio aktorė

Geriausias Berlyno tarptautinio kino festivalio europietiškas filmas

Londonas. Skurdžiame, netvarkingame ir nešvariame bute miega į ketvirtą dešimtį įkopęs vyras, kurį pažadina skambutis į duris. Jis skuba atidaryti, nes puikiai žino, kad į svečius vėl atėjo ji – maždaug to paties amžiaus moteris, kurios jis beveik nepažįsta ir netgi vardo nežino. Jie paslaptingai susitinka kiekvieną trečiadienį tarp 14-os ir 16-os valandos. Jie beveik nesikalba, nepasakoja savo gyvenimo peripetijų, neapkrauna asmeninėmis problemomis, o bendrauja intymiais veiksmais, tiksliau – nebylia kūnų kalba, ir kuo puikiausiai supranta vienas kitą. Nusimeta drabužius ir aistringai mylisi tiesiog ant grindų patiestos geltonos antklodės, šalia numestų popieriaus lapų, tuščių alaus bokalų ir pripildytų peleninių. Patyrę orgazmą, jie apsirengia ir atsisveikina iki kito trečiadienio.

Jo vardas yra Jay’us (akt. Markas Rylance’as). Visai neseniai jis dar buvo ištikimu ir rūpestingu vyru, bet vieną gražų rytą išėjo nusipirkti cigarečių ir negrįžo, dėl tik jam pačiam žinomų priežasčių palikdamas žmoną ir du vaikus. Nuo to laiko jis dirba naktiniame bare ir visokiais būdais stengiasi įveikti vienišumą.

Vyro ir moters santykiai atrodo tiesiog idealūs, tačiau jau niekada nebus tokie, kaip per tą “gražųjį trečiadienį”. Netikėtai prabilę jausmai ir noras susipažinti artimiau viską sugadino. Pajutęs, kad kūniškos meilės galimybės jau išnaudotos, Jay’us ryžtasi pasekti iš jo namų išėjusią ir tradiciškai į autobusą įsėdusią sekso partnerę. Jis nesunkiai išsiaiškina, kad moters vardas yra Claire (akt. Kerry Fox), kad ji turi sūnų ir vyrą (akt. Timothy Spallas), dirbantį taksistu ir mėgstantį žaisti biliardą, kad ji yra aktorė ir vakarais repetuoja vaidmenį mėgėjiškame teatre, įsikūrusiame alaus baro rūsyje.

Vos tik anoniminio sekso partneriai pradeda kalbėtis ir bendrauti, tą pačią akimirką intymumo idilija sužlunga. Išaušta paskutinis “juodasis trečiadienis”, kai bus patirtas paskutinis orgazmas.

Tai profesionaliai režisuotas skandalingiausias ir kontraversiškiausias 2001 m. filmas su realiomis sekso scenomis, geru scenarijumi ir aukščiausios klasės aktorių vaidyba.

* Filmo scenarijumi buvo susidomėjęs aktorius Johnas Malkovichius, kuris atsisakė šio vaidmens tik dėl to, kad pajuto nesugebėsiąs įvykdyti visų režisieriaus reikalavimų, t.y. be dublerio filmuotis pernelyg atvirose sekso scenose.

* Naujoje Zelandijoje gimusi 34-erių metų aktorė Kerry Fox pasibaigus filmavimo darbams pastojo nuo savo draugo žurnalisto Alexanderio Linklaterio, kuris netgi parašė trumpą autobiografinę novelę apie savo jausmus, kino ekrane stebint mylimos moters aktą su kitu vyru.

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0256103

Views All Time
Views All Time
3887
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!