AntiMonopolis

AntiTrust

Tiesa gali būti pavojinga… Pasitikėjimas – mirtinas.

trileris
Režisierius: Peter Howitt
Scenarijaus autorius: Howard Franklin
Prodiuseriai: Nick Wechsler, David Nicksay, Keith Addis
Vaidina: Ryan Phillippe, Rachael Leigh Cook, Claire Forlani, Tim Robbins, Richard Roundtree
Muzika: Don Davis
Sukurta: JAV (2001)
Trukmė: 108 min. (1 val. 48 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2001 m. rugpjūčio 17 d.

Straipsniai 1 reklama

Milo (akt. Ryan Phillippe) – kompiuterių genijus. Jaunam vaikinui, siekiančiam įrašyti savo vardą šiuolaikinio pasaulio istorijoje, pranašaujama auksinė ateitis. Kartu su draugu idealistas Milo siekia įkurti savo skaitmeninių technologijų kompaniją.

Kaip tik tuomet vaikinas sulaukia pasiūlymo, kurio neįmanoma atsisakyti – iš pirmaujančios Portlando kompiuterinių technologijų kompanijos „N.U.R.V” („Never Underestimate Radical Vision” – „Niekada nepakankamai radikali vizija”). Tai galingiausių pasiekimų pasaulis. Čia greitas mąstymas reiškia didelius pinigus. Be to, kompanijos vadovas – Milo profesinis idealas Gary Winstonas (akt. Tim Robbins).

Kurį laiką Milo galvoja, kad pateko į išsipildžiusių svajonių pasaulį. Winstonui reikia jo sugebėjimų, siekiant pirmauti informacijos pasaulyje. Čia nėra antrosios vietos. Niekieno netenkina paguodos prizas. Todėl Winstonas – ne tik inteligentiškas, įkvepiantis bei nepaprastai įžvalgus firmos vadovas. Jis ir beatodairiškas manipuliatorius, kuriam žmonės – tik žaisliukai kovoje dėl įtakos sferų. Kokia tikroji jo vizija?

„N.U.R.V.” pasiekimai – tokie greiti, kad Milo suabejoja jų šaltiniais. Reikėjo tragedijos, kad abejonės virstų rimtais įtarimais… Atrodo, kompanija pasiruošusi viskam, kad laimėtų. Nejaugi vaikinas – tik pėstininkas Winstono žaidimuose? Kuo daugiau Milo sužinos apie kompaniją, tuo greičiau pats taps taikiniu…

„Šiandien didžiausia valdžia pasaulyje – informacija. Ją valdo keli labai, labai turtingi žmonės”, – sako filmo režisierius P.Howittas, išgarsėjęs debiutine juosta „Dėmesio! Durys užsidaro”, kuri tapo ketvirtuoju pelningiausiu visų laikų Didžiosios Britanijos filmu. Šiuolaikinis pasaulis sudarytas iš vienetų ir nulių. Tie, kurie valdo skaitmenines technologijas, valdo viską. Todėl pasaulio galingieji virtualioje erdvėje renkasi ne žaisti, o laimėti. Čia milijonieriais tampama per šimtąsias sekundės dalis. Čia fortūnos paukštė sugaunama ir prarandama vienintelio kompiuterinio kodo pagalba. Čia vyksta slaptas karas dėl ateities valdžios… Sveiki atvykę į skaitmeninio pasaulio tamsiąją pusę. Čia negalima pasitikėti niekuo.

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0218817

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *